Przejdź do treści głównej

Konsultacje projektu uchwały w sprawie zmiany Programu współpracy Samorządu Województwa Podkarpackiego z organizacjami

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-03-07, 12:31
archiwalne
Na podstawie uchwały Nr 404/8475/18 Zarządu Województwa Podkarpackiego z dnia 6 marca 2018 r. poddaje się konsultacjom społecznym projekt uchwały w sprawie zmiany Programu współpracy Samorządu Województwa Podkarpackiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018.

Przedmiotem konsultacji jest zmiana Programu współpracy Samorządu Województwa Podkarpackiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018. Projekt zmian Programu współpracy Samorządu Województwa Podkarpackiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018 został przygotowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie na podstawie wniosków kierowanych do ośrodka przez organizacje pozarządowe prowadzące działalność pożytku publicznego w obszarze działalności rehabilitacyjnej i leczniczej osób niepełnosprawnych.

Szczegółowe informacje znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Data wydarzenia: od 2018-03-07 do 2018-03-11
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • współpraca z administracją