Przejdź do treści głównej

Księgowa rozliczy Cię za DAR

autor(ka): Ariadna Kamińska
2018-03-13, 12:12
archiwalne
Chcesz, żeby księgowa rozliczyła Twój PIT roczny? Wystarczy przynieść wszystkie dokumenty, a księgowa wypełni dokument za Ciebie i prześle go elektronicznie do Urzędu Skarbowego. 17 marca w godzinach 11.00-19.00 w Magnolia Park we Wrocławiu księgowe-wolontariuszki wypełnią za Ciebie rozliczenie roczne w zamian za 1% podatku dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

W sobotę 17 marca w godzinach 11.00-19.00 w Magnolia Park we Wrocławiu księgowe-wolontariuszki wypełnią za Ciebie rozliczenie roczne. Wystarczy przynieść wszystkie dokumenty (PIT-y od pracodawców, ZUS-u, inne podstawy do rozliczeń/ulg), a księgowa wypełni dokument za Ciebie i prześle go elektronicznie do Urzędu Skarbowego. Potrzebna jest kwota przychodu za rok 2016 (jako podpis) lub kopia ubiegłorocznej deklaracji PIT.

To wszystko za darmo? Za DAR, jakim jest 1% podatku. Ten właśnie 1% zostanie przekazany dzieciom z Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Jeśli z rozliczenia nie będzie do przekazania 1% podatku lub nie zechcecie Państwo wysłać e-deklaracji wówczas pomoc w rozliczeniu będzie płatna 25 zł.

Magnolia Park, 17 marca 2018, godz. 11.00-19.00

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci działa nieprzerwanie od 2007 roku. Opiekuje się nieuleczalnie i przewlekle chorymi dziećmi z całego Dolnego Śląska w ich domach. Dzięki temu rodzina razem z małym chorym jest u siebie. Do dyspozycji rodzin są pracownicy medyczni, niemedyczni i wolontariusze. To oni dbają o jak najwyższą jakość życia dziecka, a przede wszystkim, by nie towarzyszył mu ból. Walczą też ze strachem, przywołują radość i uśmiech, celebrują radość z najmniejszych rzeczy. Każdy z nas ma wpływ na to jak będzie wyglądało życie chorego dziecka i jego rodziny.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci
Miejsce: Magnolia Park, ul. Legnicka, 53-434 Wrocław, woj. dolnośląskie
Data wydarzenia: 2018-03-17
Organizator:

Fundacja "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci"

Adres:

Jedności Narodowej 47/47a/49a, 50-260 Wrocław, woj. DS

Tel.:

71 367 51 09

Faks:

71 367 51 09

E-mail:

fundacja@hospicjum.wroc.pl

Www:

http://www.hospicjum.wroc.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • 1%
  • dobroczynność, filantropia