Przejdź do treści głównej

Zdobądź uznanie! Zmierz się z najlepszymi w prestiżowym konkursie Polish Project Excellence Award!

archiwalne
Konkurs Polish Project Excellence Award jest organizowany z inicjatywy IPMA Polska. Jego celem jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je przedsiębiorstw. Ocena projektów zgłoszonych do Konkursu dokonywana jest z wykorzystaniem uznanego na świecie modelu Project Excellence.

To sprawdzone narzędzie umożliwia kompleksową ewaluację zarówno samego procesu zarządzania danym projektem, jak i jego szeroko rozumianych rezultatów.

Zapraszamy wszystkie osoby oraz firmy, które prowadzą projekty do udziału w tegorocznej edycji konkursu Polish Project Excellence Award 2018. 27 marca 2018 r. o g. 14:00 odbędzie się bezpłatne webinarium, podczas którego p. Rafał Wyka wprowadzi uczestników w szczegóły oceny projektów zgodnie z modelem Project Excellence. Przedstawi proces przebiegu konkursu PPEA, poszczególne etapy aplikowania do konkursu, a także kluczowe dla procesu aplikowania daty. Wskaże ponadto na korzyści płynące z udziału w konkursie zarówno dla organizacji jak i zespołu projektowego.

Więcej o konkursie oraz rejestracja na webinarium: https://ipma.pl/ppe-award/o-nagrodzie


Źródło: International Project Management Association Polska
Data wydarzenia: od 2018-03-13 do 2018-04-20
Organizator:

International Project Management Association Polska

Adres:

Starościńska 1B 3, 02-516 Warszawa-Mokotów, woj. mazowieckie

Tel.:

22 622 21 12

Faks:

22 622 21 10

E-mail:

biuro@ipma.pl

Www:

https://www.ipma.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia, rynek pracy
  • gospodarka
  • przedsiębiorczość