Przejdź do treści głównej

Bydgoszcz. Konferencja "Samorząd, NGO, szkoła - współpraca dla jakości"

autor(ka): Sławomir Pietrzak
2018-03-19, 08:31
archiwalne
18 maja 2018 r. w Bydgoszczy odbędzie się konferencja dotycząca lokalnych strategii przeciwdziałania narkomanii pt. "Samorząd, NGO, szkoła - współpraca dla jakości". Konferencja organizowana jest na zlecenie Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii dla przedstawicieli NGO, samorządu terytorialnego i placówek oświatowych. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szanowni Państwo,

Fundacja Pozytywnej Profilaktyki oraz Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii zapraszają do udziału w konferencji „Samorząd, NGO, szkoła - współpraca dla jakości”, która odbędzie się w dniu 18.05.2018 r. w godzinach od 9.00 do 16.00 w Bydgoszczy w Hotelu Holiday Inn.

Organizatorzy serdecznie zapraszają osoby, które zawodowo zajmują się problematyką uzależnień od substancji psychoaktywnych: przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz placówek oświatowych.

Konferencja o charakterze interdyscyplinarnym pozwoli na zapoznanie się z dobrymi praktykami oraz wymianę doświadczeń dotyczących rozwiązywania problemów wynikających z używania substancji psychoaktywnych. Tematem przewodnim konferencji będzie współpraca jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz placówek oświatowych w procesie tworzenia i realizacji lokalnych strategii przeciwdziałania narkomanii.

Wyrażamy przekonanie, że konferencja będzie dobrą okazją do spotkań, dyskusji, a także wymiany poglądów dotyczących poruszanych tematów jak również będzie stanowiła ważny impuls dla pogłębienia współpracy i podniesienia poziomu innowacyjności prowadzonych działań.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu i ewentualnego noclegu.

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji poprzez wypełnienie zgłoszenia rejestracyjnego zamieszczonego na stronie: konferencje.pozytywnaprofilaktyka.org

Termin zgłoszenia na konferencję upływa w dniu 15 kwietnia 2018 r.

O kwalifikacji do udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej szczegółów na stronie: konferencje.pozytywnaprofilaktyka.org

Konferencja jest realizowana w ramach Narodowego Programu Zdrowia i współfinansowana ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministra Zdrowia w ramach konkursu przeprowadzonego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Pozytywnej Profilaktyki
Miejsce: Hotel HolidayInn Bydgoszcz, ul. Grodzka 36, 85-109 Bydgoszcz, woj. Kujawsko-Pomorskie
Data wydarzenia: 2018-05-18
Organizator:

Fundacja Pozytywnej Profilaktyki

Adres:

Legnicka 65, 54-206 Wrocław, woj. DS

Tel.:

690 366 244

Www:

http://www.pozytywnaprofilaktyka.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • oświata
  • problemy społeczne, uzależnienia, profilaktyka
  • wychowanie