Przejdź do treści głównej

Godzina Dla Ziemi WWF – kto zgasi światło dla Puszczy?

autor(ka): Fundacja WWF Polska
2018-03-23, 12:19
archiwalne
Godzina dla Ziemi WWF to największa akcja ekologiczna łącząca ludzi niezależnie od narodowości, religii czy poglądów politycznych. W tym roku 24 marca na całym świecie o 20.30 czasu lokalnego słynne budowle pogrążą się w ciemnościach na 60 minut w symbolicznym geście solidarności z ideą ochrony naszej planety. W Polsce światła zgasną dla Puszczy Karpackiej w ponad 70 miastach, które do tej pory oficjalnie zadeklarowały przyłączenie się do akcji.

Co roku bierze w niej udział blisko 200 państw na 7 kontynentach.

Idea Godziny dla Ziemi WWF jest bardzo prosta: Wyłącz światło - włącz działanie planety, która daje nam, ludziom, życie. Globalna akcja Godzina dla Ziemi WWF inspiruje setki milionów ludzi na całym świecie. Jako konsumenci mamy ogromny wpływ na działania rynku. Jako obywatele – na tworzone prawo. Trzeba działać już dziś! Podpisz petycję na stronie SerceKarpat.pl.

Lista miejsc, w których zgaśnie światło znajduje się w załączniku.


Źródło: Fundacja WWF Polska
Data wydarzenia: 2018-03-24
Organizator:

Fundacja WWF Polska

Adres:

Mahatmy Gandhiego 3, 02-645 Warszawa-Mokotów, woj. mazowieckie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • energia, energetyka
  • ochrona przyrody
  • zwierzęta