Przejdź do treści głównej

Katowice. Warsztat partycypacyjny

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-03-29, 08:54
bezpłatne
archiwalne
​Absolwenci programów fundacji SZKOŁA LIDERÓW oraz Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Śląskiego zapraszają na bezpłatny warsztat partycypacyjny (jeden z trzech do wyboru) dla przedstawicieli organizacji społecznych, samorządów i przedsiębiorców oraz liderów lokalnych i aktywistów, który zaplanowano na 23 kwietnia 2018 roku o godz. 14.00 w Katowicach.

Warsztat dotyczy wymiany dobrych praktyk i różnych doświadczeń:

1) wymiana dobrych praktyk przedstawicieli gminnych/powiatowych/miejskich rad pożytku i Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Śląskiego;

2) wymiana dobrych praktyk młodzieżowych rad miejskich i Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego;

3) międzysektorowa współpraca czyli liderzy z sektora publicznego, pozarządowego i prywatnego dla dobra wspólnego.

Zgłaszenia osób chętnych (wraz z podaniem warsztatu) przyjmowane będą do dnia 6 kwietnia (piątek) na adres: lub tel. 609 234 080.

Ponadto bezpośrednio po warsztacie odbędzie się debata o godz. 16.00 z udziałem liderów z regionu, w tym wiceprezydentów śląskich miast oraz przedstawicieli Sejmiku Województwa Śląskiego i Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Śląskiego oraz organizacji pozarządowych.

Dla osób, które potwierdzą udział w warsztacie, zostanie przeszłany również szczegółowy program debaty wraz z nazwiskami debatantów.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Katowice
Data wydarzenia: 2018-04-23
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • pożytek publiczny
  • współpraca z administracją