Przejdź do treści głównej

Ruszyło głosowanie w Konkursie o tytuł "Dobroczyńca Roku" [patronat ngo.pl]

autor(ka): Kaja Petryka
2018-04-04, 00:05
archiwalne
Aż 15 firm bierze udział w finale konkursu „Dobroczyńca Roku”. Zdecyduj, która z nich zdobędzie ten tytuł. Wejdź na www.wybierajdobro.pl, poznaj finalistów konkursu i zagłosuj w 5 kategoriach. Wśród nich są duże, średnie i małe, lokalne firmy. Konkurs „Dobroczyńca Roku” od ponad dwudziestu lat promuje społeczne zaangażowanie biznesu. Organizatorem jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

Na podstawie zebranych zgłoszeń Kapituła wybrała firmy, które w ubiegłym roku najprężniej udzielały się społecznie i znalazły się w finale Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku 2018”. Jeronimo Martins Polska S.A., Samsung Electronics Polska Sp. z o. o. oraz Famur S.A. to firmy walczące w kategorii Projekt społeczny - duże firmy. W kategorii Projekt społeczny – średnie firmy, wśród finalistów są: Jelenia Plast Jens Kröger, Kraków Airport Hotel Sp. z. o.o. oraz EXPRESS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. W gronie małych firm, nominowanych za projekt społeczny, znalazły się: Kancelaria Radcy Prawnego Robert Wysocki, Fala Ełk Sp. z o.o. oraz ANTOJA Sp. z o.o. W finale Konkursu „Dobroczyńca Roku” znajdują się również firmy angażujące swoich pracowników w wolontariat. Wśród nich są Essilor Polonia Sp. z o.o., PKN ORLEN S.A. i PwC Polska. Ostatnią kategorią, w której można głosować, są Innowacje dla społeczności. W gronie finalistów w tej kategorii znaleźli się ENERIS Surowce SA., Agora S.A. i SDA sp. z o.o.

Głosowanie internautów na stronie www.wybierajdobro.pl trwać będzie do 23 kwietnia br. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej Gali Finałowej 6 czerwca br. Tego wieczoru zostaną także przyznane nagrody w kategorii Zaangażowanie lokalne, Projekt społeczny fundacji korporacyjnej oraz Strategia społecznego zaangażowania. Laureatów w tych kategoriach wyłoniła Kapituła Konkursu.

Organizatorem Konkursu jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce. Fundatorem tegorocznej edycji Konkursu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Nad prawidłowością przebiegu procedur Konkursu czuwa audytor - firma EY. Konkurs wspierają: Konfederacja „Lewiatan”, Business Centre Club, Pracodawcy RP, United Nations Global Compact Poland, Forum Darczyńców, Freshmail. Patronami medialnymi tegorocznej edycji są: odpowiedzialnybiznes.pl, ngo.pl,
BE Navigator, Marketing przy kawie.


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
Miejsce: Polska
Data wydarzenia: od 2018-04-04 do 2018-04-23
Organizator:

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

Adres:

Marszałkowska 6 6, 00-590 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 622 01 22

Faks:

22 622 02 11

E-mail:

arfp@filantropia.org.pl

Www:

http://www.filantropia.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • CSR odpowiedzialny biznes
  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • współpraca z biznesem