Przejdź do treści głównej

Wrocław. Rekord Guinessa w kategorii „Największy taniec Bachata”

autor(ka): Fundacja Mam Marzenie
2018-04-06, 16:38
archiwalne
Już 14 kwietnia 2018 we wrocławskiej Hali Orbita odbędzie się StreetMeet 2018 – festiwal taneczny łączący pasjonatów różnych styli tanecznych. To już druga edycja tego niezwykłego, charytatywnego wydarzenia organizowanego przez Szkołę Tańca Flashdance wspólnie z Fundację Mam Marzenie.

W ramach festiwalu odbędzie się turniej taneczny streetdance, warsztaty taneczne bachata oraz próba pobicia rekordu Guinnessa w kategorii „Największy taniec Bachata”. Nie zabraknie również zabaw i konkursów z nagrodami dla publiczności, a także pokazów tanecznych i modowych.

Program wydarzenia jest następujący:

O 8:00 startuje turniej taneczny StreetMeet - turniej, w ramach którego zaprezentują się formacje w stylach hip-hop i freestyle;

O 13:00 rozpoczynamy blok warsztatów bachata – dla uczestników przewidzieliśmy warsztaty bachata sensual, które poprowadzą Dorota Jastrzębska i Krzysztof Juraszek, oraz warsztaty bachata moderna prowadzone przez Magdalenę Rajską i Pawła Dolatę

W godzinach 8:00 - 16:00, równolegle z powyższymi blokami tanecznymi, na odwiedzających czekać będzie Ladies Avenue, czyli Strefa Kobiet – w ramach strefy kobiet pojawią się wystawcy branży modowej i kosmetycznej, odbędą się warsztaty dla Pań, pokazy mody i konkursy

O 19:00 ruszamy z Bachata Guinness Challenge – bijemy rekord Guinnessa w kategorii „Największy Taniec Bachata”. Obecny rekord, ustanowiony w 2016 roku w Grecji, wynosi 370 par. Planujemy zebrać 400 par, które przez 15-20 minut tańczyć będą do wspólnej choreografii w stylu Bachata.

Zwieńczeniem dnia będzie impreza taneczna w stylu bachata, którą poprowadzi DJ Tronky – jeden z najsłynniejszych twórców remiksów bachatowych na świecie. Artysta zakończył swoją karierę w marcu tego roku, jednak organizatorom wydarzenia, wspólnie z wolontariuszami, udało się namówić go aby przyjechał do Wrocławia i wystąpił po raz ostatni wspierając Bachata Guinness Challenge i Fundację Mam Marzenie.

To jednak nie wszystko! Społeczność miłośników Bachaty z pewnością ucieszy informacja, że dla nich taneczne święto rozpoczniemy już dzień wcześniej, 13 kwietnia, od before party, które odbędzie się we wrocławskiej klubokawiarni Pokolei (http://pokoleiwroclaw.pl/) przy pl. Orląt Lwowskich. Dzięki gościnności właścicieli i managerów klubu możemy z dumą zaprosić wszystkich uczestników Bachata Guinness Challenge na niezapomnianą imprezę, którą poprowadzi kolejna gwiazda bachatowego świata – DJ Khalid. Wstęp to 25zł dla uczestników bicia rekordu Guinnessa, 35zł dla pozostałych.

StreetMeet to wydarzenie o charakterze charytatywnym. Cały zysk z festiwalu, łącznie z before party, przeznaczony zostanie na realizację marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Biorąc udział w Street Meet 2018 pomóc będzie można także podopiecznym Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży z MPDz „Ostoja”. W trakcie wydarzenia zapraszamy do kawiarenki Stowarzyszenia, w której skosztować będzie można przepysznych wypieków i kawy. Odbędzie się także kiermasz wytworów podopiecznych placówek stowarzyszenia „Ostoja” oraz warsztaty i licytacje.

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych tańcem i nie tylko!

Wstęp na wydarzenie dla publiczności to cegiełka Fundacji Mam Marzenie - hojność jest oczywiście mile widziana. Przyjdźcie i pomóżcie wprowadzić w życie dzieciaków odrobinę radości J

Informacje o wydarzeniu śledzić można na bieżąco na fanpage’u StreetMeet https://www.facebook.com/StreetMeetWroclaw/ oraz na stronie www http://www.streetmeet.flashdance.pl/, gdzie znaleźć można również więcej szczegółów dotyczących wydarzenia.

Organizatorzy:

Szkoła Tańca FlashDance

Fundacja Mam Marzenie


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Mam Marzenie
Data wydarzenia: 2018-04-14
Organizator:

Fundacja Mam Marzenie

Adres:

Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków, woj. MA

Tel.:

12 426 31 11

Faks:

12 426 31 11

E-mail:

fundacja@mammarzenie.org

Www:

http://www.mammarzenie.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność
  • rozrywka