Przejdź do treści głównej

Konkurs "Różnorodność to sztuka!" na wykonanie plakatu

autor(ka): Olga Krajewska
2018-04-10, 11:45
archiwalne
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) we współpracy z ASP Warszawa, Leipzig Universität, Muzeum Plakatu w Warszawie i Bundeskunsthalle w Bonn organizuje konkurs "Różnorodność to sztuka!" na wykonanie projektu graficznego plakatu dla młodych grafików z Polski i Niemiec w wieku od 18 do 26 lat. Prace konkursowe mają nawiązywać do aktualnego priorytetu tematycznego PNWM „Różnorodność” i można je przesyłać do 20 maja 2018 roku.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Różnorodność to sztuka!” na wykonanie projektu graficznego plakatu. Stwórz plakat nawiązujący do idei różnorodności i włącz się w działania Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM) na rzecz promowania tolerancji, szacunku i porozumienia międzykulturowego! Najlepsze projekty mają szansę stać się częścią identyfikacji wizualnej aktualnego priorytetu tematycznego PNWM „Różnorodność” i zaistnieć w międzynarodowym kontekście.

KOGO ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU?

Konkurs „Różnorodność to sztuka!” na wykonanie projektu graficznego plakatu jest otwartym konkursem skierowanym do młodych grafików i graficzek z Polski i Niemiec w wieku 18-26 lat. Do udziału w konkursie zachęcamy przede wszystkim studentów i studentki takich kierunków jak grafika, sztuka mediów, komunikacja wizualna, zarządzanie kulturą wizualną, fotografia oraz wszelkich pokrewnych.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Prace konkursowe załączone do formularza zgłoszeniowego online (dostępny pod linkiem) należy przesłać do dnia 20 maja 2018 r.

Prosimy o przesłanie wszystkich prac w formacie poglądowym (A3, 150DPI, *.jpg, *.pdf/ wielkość pliku max. 5MB/plakat). Autorzy najlepszych prac konkursowych wybranych przez jury zostaną poproszeni o powtórne przesłanie swoich projektów w formacie przystosowanym do wydruku (A1, 300DPI, *.tiff, *.jpg, *.pdf).

CO MOŻNA WYGRAĆ?

Autorom zwycięskich projektów zostaną wręczone nagrody pieniężne w wysokości:

1. miejsce – 500 euro

2. miejsce – 300 euro

3. miejsce – 150 euro

Najlepsze prace konkursowe zostaną zaprezentowane podczas wystawy zorganizowanej przez PNWM, ukażą się również w wydawanym cyklicznie polsko-niemieckim magazynie „INFO”, a także na stronie internetowej i w mediach społecznościowych organizacji.

Dowiedz się więcej: https://bit.ly/2GJ0wwE


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
Data wydarzenia: od 2018-04-10 do 2018-05-20
Organizator:

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM)

Adres:

Friedhofsgasse 2, 14-473 Poczdam, woj. Brandenburg

Tel.:

+49 331 2847 915

E-mail:

plakat.pnwm@dpjw.org

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura
  • młodzież
  • sztuka
  • wielokulturowość