Przejdź do treści głównej

Zgłoszenia na Dzień Europy i Targi NGO w Lesznie

autor(ka): Marlena Pujsza-Kunikowska
2018-04-11, 13:33
archiwalne
Zapraszamy serdecznie osoby prywatne, grupy nieformalne i zorganizowane do udziału w leszczyńskich Dniach Europy! Jeśli chciałbyś/chciałabyś zaprezentować się na scenie na Rynku, czy też wypromować swoją instytucję podczas outdoorowego pikniku obywatelskiego –możesz się zgłosić tylko do 16 kwietnia2018! Zapraszamy! Podczas imprezy odwiedza nas ok 400 osób!

Dzień Europy oraz Targi Organizacji Pozarządowych organizowane będą w tym roku 12 maja, jednak żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, zgłaszać się można tylko do 16.04.2018 r.

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, Europe Direct Poznań, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie oraz Urząd Miasta Leszna serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w organizowanym po raz kolejny wydarzeniu pn. „Dzień Europy i Targi Organizacji Pozarządowych”, które odbędzie się 12 maja br. w godzinach 10:30–14:00.

Podobnie jak w ubiegłym roku wydarzenie będzie miało miejsce na leszczyńskim Rynku, który tego dnia zamieni się w Europejskie Miasteczko Obywatelskie. Intencją organizatorów przy realizacji przedsięwzięcia jest – tak jak dotychczas, nieprzerwanie, od 9 lat – podejmowanie inicjatyw proeuropejskich w najbliższym otoczeniu.

W programie przewidziane są: Animacyjne Targi z konkursami prowadzone przez lokalne organizacje pozarządowe i placówki oświatowe, występy artystyczne, animacje dla dzieci i młodzieży oraz szereg atrakcji dla mieszkańców miasta Leszna.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy leszczyńskie organizacje pozarządowe: fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, spółdzielnie socjalne, placówki oświatowe, grupy nieformalne. Zachęcamy do przygotowania programu artystycznego (można przygotować piosenkę, teatrzyk, kabaret itp.), który powinien być związany z wartościami, jakie niesie za sobą Unia Europejska (ekologia, mobilność, równość rasowa, płciowa itd.). Maksymalny czas występu to 5 minut (czas weryfikowany zostanie na podstawie przesłanych podkładów).

Istnieje również możliwość zaprezentowania Państwa placówki lub organizacji na płycie Rynku, ponieważ równoległe z występami na scenie odbywać się będą Targi Organizacji Pozarządowych.

Jak się zgłosić?

1) dot. prezentacji na scenie: Koordynacją programu artystycznego zajmuje się Fundacja Centrum Aktywności Twórczej.

Placówki oświatowe zainteresowane wystąpieniem na scenie proszone są o wypełnienie załączonego formularza i wysłanie go do dnia 16.04.2018r. na adres e-mail: .

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z koordynatorem przedsięwzięcia, panią Marleną Pujszą-Kunikowską, tel.: 665 480 656.

Podkłady muzyczne należy przesłać na w/w maila lub dostarczyć na adres: Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, ul. Więzienna 3, 64-100 Leszno maksymalnie do 23 kwietnia 2018 r.

2) dot. prezentacji na płycie Rynku: Koordynacją stoisk targowych zajmuje się Biuro Pełnomocnika ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miasta Leszna.

Placówki oświatowe/organizacje pozarządowe zainteresowane przygotowaniem prezentacji swojej działalności na płycie Rynku proszone są o wypełnienie załączonego formularza i wysłanie do 16.04.2018r. na adres e-mail: . Formularze można składać również osobiście w Biurze Pełnomocnika ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, przy Al. Jana Pawła II 21 a.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 65 529 54 03.

Czekamy na Ciebie. Pomyśl, co możesz zrobić, aby pokazać się jak największej liczbie osób. Nie czekaj! Zgłoś swój projekt już dziś!

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe znajdziesz na: http://ngo.leszno.pl/Zgloszenia_Dzien_Europi_i_Targi_NGO_218.html.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Centrum Aktywności Twórczej
Miejsce: Leszno,Rynek, 64-100 Leszno, woj. wielkopolskie
Data wydarzenia: 2018-05-12
Organizator:

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej

Adres:

Zachodnia 6, 64-100 Lasocice, woj. WP

Tel.:

888 496 548

Faks:

65 619 44 42

E-mail:

kontakt@fundacja-cat.pl

Www:

http://www.fundacja-cat.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • integracja europejska
  • PR, promocja, wizerunek