Przejdź do treści głównej

Finał projektu Art Generacje Mokotów/ Spektakl „To wszystko było”

autor(ka): Monika Zielińska
2018-04-16, 12:37
archiwalne
Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury zaprasza na finał międzypokoleniowego projektu Art-Generacje Mokotów – spektakl „To wszystko było”. Odbędzie się on 23 kwietnia o godzinach 18.00 i 19.30 w Domu Zabawy i Kultury DZiK na ulicy Belwederskiej 44a w Warszawie.

Art-Generacje to międzypokoleniowy projekt edukacji kulturalnej, którego uczestnikami są seniorzy, osoby dorosłe i wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 4. Tematem tegorocznej edycji projektu jest PAMIĘĆ – zbiorowa i indywidualna; rozumiana jako zjawisko ulotne i stałe, jako coś, co często szwankuje i coś, co może być niezawodne.

Na kanwie wspomnień, opowieści, zasłyszanych i pogłębionych historii uczestnicy wraz z prowadzącymi stworzyli interaktywny pokaz, który dotyczy ich rozumienia pamięci oraz przywołuje postaci-bohaterów, które chcieliby upamiętnić. W pokazie pojawią się sceny teatralne, utwory hip-hopowe oraz takie postacie takie jak Jakub Błaszczykowski, Adam Mickiewicz, Maria Skłodowska-Curie oraz „wszystkie babcie świata”. Kim te postacie są dla Igora, Grażyny i Basi? Czy pojawiają się we wspomnieniach Dawida, Kazimierza i Patryka?

23 KWIETNIA - PRZYJDŹ/ZOBACZ/ZAPAMIĘTAJ

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury po raz czwarty udowadnia, że seniorzy oraz młodzież potrafią i chcą wspólnie działać, tworzyć, poznawać i uczyć się od siebie nawzajem.

Opieka merytoryczna, trenerki dramy prowadzące grupę - Maria Depta, Aldona Żejmo-Kudelska

Reżyseria- Jarosław Rebeliński

Oprawa muzyczna – Michał Proceente Kosiorowski

Wstęp wolny, prosimy o rezerwację miejsc: , tel. 505290648

Wydarzenie na Facebooku - https://www.facebook.com/events/1566491490134412/

Organizatorem projektu jest Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury. Projekt finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawa.Partnerami projektu są: Dom Zabawy i Kultury DZiK, Dom Pomocy Społecznej Pracownika Oświaty przy ul. Parkowej, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 4 przy ul. Dolnej.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: strona internetowa
Miejsce: Dom Zabawy i Kultury DZiK, ul. Belwederska 44a, Warszawa,
Data wydarzenia: 2018-04-23
Organizator:

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury

Adres:

Anielewicza 11 lok. 17, 00-161 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

607 937 719

E-mail:

aldona.kudelska@dramaway.pl

Www:

http://www.fundacja.dramaway.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dorośli
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • młodzież
  • seniorzy
  • sztuka