Przejdź do treści głównej

Gdańsk, Targ Węglowy. Targi Pozarządowe

autor(ka): Agnieszka Skrzypska
2018-05-07, 12:16
archiwalne
Komitet Organizacyjny "Targów Pozarządowych" już po raz drugi zaprasza gdańskie organizacje do udziału w święcie Miasta Gdańsk, które odbędzie się w dniach 26-27 maja 2018. Aby móc pokazać gdańszczanom, co robią organizacje, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Udział w Targach jest bezpłatny.

Szanowni Państwo
Już po raz drugi mamy zaszczyt zaprosić gdańskie organizacje do udziału w święcie Miasta Gdańsk. Aby móc pokazać gdańszczanom co robią organizacje, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Udział w Targach jest bezpłatny.

Przygotowanie poszczególnych działań (w tym zakup potrzebnych materiałów) należy do organizacji, która zgłosiła pomysł. Organizator zapewnia wyłącznie infrastrukturę w postaci hali namiotowej i jej wyposażenia.

Prosimy wypełnić czytelnie – komputerowo lub drukowanymi literami oraz dostarczyć mailem:   w terminie do dnia 11 maja 2018 r.

Informujemy, iż zgłoszenie organizacji nie jest jednoznaczne z jej udziałem w Targach Pozarządowych. Komitet organizacyjny rozpatrzy wszystkie propozycje i skonstruuje Program z uwzględnieniem najciekawszych wydarzeń. Organizacje zostaną poinformowane o udziale do 14.05.2018 roku. Członkowie komitetu organizacyjnego mogą kontaktować się z Państwem wcześniej w celu dookreślenia Państwa propozycji.

Dodatkowych informacji udziela Bartłomiej Skrzypek członek Gdańskiej Rady Organizacji Pozarządowych telefon kontaktowy: 504 706 894


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Komitet Organizacyjny "Targów Pozarządowych"
Miejsce: Targ Węglowy, Targ Węglowy, 80-836 Gdańsk, woj. pomorskie
Data wydarzenia: od 2018-05-26 do 2018-05-27
Organizator:

Gdańska Rada Organizacji Pozarządowych

Adres:

Gdańsk, woj. pomorskie

E-mail:

sekretariat@grop.pl

Www:

http://www.grop.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • inicjatywy oddolne
  • organizacje pozarządowe
  • partycypacja
  • prawa obywatela