Przejdź do treści głównej

Ełk. Warsztaty "Jak tworzyć projekty transgraniczne"

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-05-11, 08:55
bezpłatne
archiwalne
Warsztaty dla potencjalnych beneficjentów Programu Interreg V-A Litwa-Polska 2014-2020, które są poświęcone planowaniu projektów transgranicznych na pograniczu polsko-litewskim, odbędą się 5 czerwca 2018 roku w Ełku.

Warsztaty przeprowadzone zostaną z udziałem eksperta doświadczonego w prowadzeniu szkoleń dla instytucji zainteresowanych współpracą transgraniczną oraz tworzeniem projektów transgranicznych, przy asyście pracowników Regionalnego Punktu Kontaktowego Programu.

Zaplanowano m.in. prezentację praktycznych rozwiązań na rzecz budowy efektu transgranicznego w projektach, dyskusję nad konstrukcją dobrego projektu w oparciu o kryteria oceny wniosków projektowych Programu w części dotyczącej transgraniczności.

Przewidziano również prezentację dobrych praktyk w zakresie przygotowania dobrych projektów z wyraźnym efektem transgranicznym. Warsztaty podzielono na część prelekcji oraz sesję interaktywną w trakcie, której uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, gdzie wspólnie przygotowywane będą odpowiedzi na pytania przygotowywane przez organizatorów. Sesja interaktywna moderowana będzie przez eksperta zewnętrznego przy wsparciu pracowników Regionalnych Punktów Kontaktowych programu w Olsztynie i Białymstoku.

Zgłoszenia (limit - 60 osób) należy przesyłać do 30 maja na adres e-mail: lub faks 89 521 93 09, na załączonym formularzu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Szkolenie


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Data wydarzenia: 2018-06-05
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • działalność międzynarodowa
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • integracja europejska
  • partnerstwa międzynarodowe
  • pisanie projektów
  • współpraca międzynarodowa