Przejdź do treści głównej

Kielce. Warsztaty „Mój wpływ na ochronę zdrowia w rejonie świętokrzyskim”

autor(ka): Magdalena Kołodziej
2018-05-14, 08:52
bezpłatne
Fundacja MY PACJENCI zaprasza na bezpłatne warsztaty dla przedstawicieli organizacji pacjenckich i zawodów medycznych, poświęcone tematowi wpływy na organizację ochrony zdrowia w swoim regionie. Spotkanie odbędzie się 21 maja 2018 r. (poniedziałek) w godz. 09.00-16.00 w Wojewódzkim Dom Kultury przy ul. ks. Piotra Ściegiennego 2 w Kielcach. Rejestracja poprzez stronę: http://razemdlazdrowia.pl/spotkania .

Pragniemy serdecznie zaprosić na warsztaty dla przedstawicieli organizacji pacjenckich z Kielc i okolic z udziałem zawodów medycznych i przedstawicieli administracji lokalnej. Podczas warsztatów, organizowanych w ramach projektu dialogu społecznego w ochronie zdrowia pn. Razem dla Zdrowia, rozmawiać będziemy o systemie ochrony zdrowia jakiego oczekują pacjenci, doświadczeniach organizacji pacjenckich we współpracy z lokalną administracją i możliwościach wpływu na lokalną politykę zdrowotną.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 maja 2018 r. (poniedziałek) w godz. 09.00-16.00 w Wojewódzkim Dom Kultury przy ul. ks. Piotra Ściegiennego 2 w Kielcach.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich przedstawicieli organizacji pacjenckich i zawodów medycznych. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja poprzez stronę: http://razemdlazdrowia.pl/spotkania oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa w projekcie (wzór dostępny na stronie projektu). Na zgłoszenia czekamy do 18 maja 2018 r.

Organizatorzy pokrywają koszty organizacji spotkania (w tym wyżywienie podczas konferencji oraz nocleg w pokojach 2-os. dla osób dojeżdżających powyżej 50 km). Możliwe jest także ubieganie się o zwrot kosztów dojazdu, w kwocie nie wyższej jednak niż 150 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo weryfikacji zgłoszeń.

Więcej informacji pod adresem: i na stronie www.razemdlazdrowia.pl.

Z poważaniem, Zespół projektowy Razem dla Zdrowia


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Wojewódzki Dom Kultury, Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego) 2, Kielce,
Data wydarzenia: 2018-05-21
Organizator:

Fundacja MY PACJENCI

Adres:

Łabędzia 61, 04-806 Warszawa-Wawer, woj. mazowieckie

E-mail:

info@mypacjenci.org

Www:

http://www.mypacjenci.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • chorzy
  • ochrona zdrowia
  • prawa pacjenta