Przejdź do treści głównej

Targi Pozarządowe, Targ Węglowy w Gdańsku

autor(ka): Agnieszka Skrzypska
2018-05-15, 12:26
archiwalne
Już po raz drugi Gdańska Rada Organizacji Pozarządowych ma zaszczyt zaprosić mieszkańców oraz gdańskie organizacje do udziału w święcie Miasta Gdańsk i w Targach Pozarządowych. Od 26 – 27 maja, podczas Święta Miasta Gdańska na Targu Węglowym z mieszkańcami spotkają się gdańskie organizacje pozarządowe. Spędźmy wspólnie czas! Uczestnictwo we wszystkich aktywnościach jest ogólnodostępne i całkowicie bezpłatne.To wspaniała okazja na poznanie gdańskiego trzeciego sektora.

Czy wiesz, że w Gdańsku zarejestrowanych jest ponad 2000 organizacji pozarządowych. Funkcjonują na rzecz Gdańska, prowadząc różnorodne działania od wsparcia osób potrzebujących, po działania na rzecz ekologii, kultury, sportu czy wielu innych dziedzin.

Masz okazję nas poznać w dniach 26 i 27 maja od 10-18 na Targu Węglowym w strefie Targów Organizacji Pozarządowych. Przekonaj się jak działamy, a może zainteresujemy cię swoją ofertą. W programie liczne warsztaty: od renowacji mebli, warsztatów rękodzieła, aż po edukację o nie marnowaniu żywności. Quizy z nagrodami, atrakcje dla dzieci. Ponadto punkt informacyjny, dyżury przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz stały dyżur Gdańskiej Rady Organizacji Pozarządowych. W strefie znajdziecie również sklep z produktami wytwarzanymi przez organizacje pozarządowe oraz kawiarnię obsługiwaną przez seniorów – Cafe Senior. W sobotę od g. 17.00 gala rozdania nagród im. Lecha Bądkowskiego, a tuż po niej potańcówka „Pozarządowy Fajf”. Odwiedź nas koniecznie!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: GROP
Miejsce: Gdańsk, Targ Węglowy, 80-836 Gdańsk, woj. pomorskie
Data wydarzenia: od 2018-05-26 do 2018-05-27
Organizator:

Gdańska Rada Organizacji Pozarządowych

Adres:

Gdańsk, woj. pomorskie

E-mail:

sekretariat@grop.pl

Www:

http://www.grop.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • inicjatywy oddolne
  • organizacje pozarządowe
  • PR, promocja, wizerunek