Przejdź do treści głównej

Marsz Wyzwolenia Konopi 2018

autor(ka): Organizatorzy
2018-05-16, 12:56
archiwalne
Już w najbliższą sobotę, 19 maja 2018 r., o godzinie 15:20, po raz kolejny przemaszerujemy ulicami Warszawy pokazując zjednoczenie ludzi w poparciu dla dekryminalizacji i/lub legalizacji konopi.

Program zgromadzenia obejmuje przemarsz m.in. ulicą Krakowskie Przedmieście z zakończeniem na Placu Bankowym, przemowy organizatorów i zaproszonych gości (Piotr Liroy-Marzec, Marek Kossakowski) oraz występy artystów. W tym roku po raz pierwszy zagrają na Marszu m.in. Włodi, JWP oraz Kacper HTA.

Powiązanym wydarzeniem w przestrzeni miejskiej będzie Piknik miejski KANABA FAIR – letnia edycja targów branżowych poświęconych produktom zastosowań konopi w przemyśle spożywczym, budowlanym, medycznym i naukowym. Piknik odbędzie się w dniach 19 i 20 maja od 11.00 do 19.00 na terenie Zoo Market przy Al. Solidarności 55.

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej gdzie widnieje plan manifestacji:

http://wolnekonopie.org/2018/05/marsz-wyzwolenia-konopi-2018-plan-wydarzenia/


Źródło: inf. nadesłana
Data wydarzenia: 2018-05-19
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja zdrowotna
  • ekologia, środowisko
  • rośliny