Przejdź do treści głównej

Gdańsk. Szkolenie "Dotacje dla NGO – 2- dniowe warsztaty praktyczne"

autor(ka): Michał Ignasiak
2018-06-04, 08:46
płatne
archiwalne
Wykładowcy (praktycy z 15-letnim doświadczeniem) zaprezentują, jak prawidłowo udzielać, wykorzystać, rozliczać, kontrolować dotacje oraz poprawnie prowadzić księgowość. Uczestnicy otrzymają odpowiedzi na wszelkie pytania. Egitim.pl zaprasza na 2-dniowe warsztaty. Gdańsk, 28-29 czerwca 2018. Udział w warsztatach jest płatny.

Aby poprawnie realizować, rozliczać i kontrolować dotacje finansowane z budżetu JST zapraszamy do Gdańska Pracowników JST a zwłaszcza przedstawicieli organizacji pozarządowych i klubów sportowych.

Wykładowcy:

Jarosław Kotowski – Praktyk z 15-letnim doświadczeniem. Wykładowca na ponad 300 szkoleniach dla pracowników RIO, JST i NGO. Przewodniczący Regionalnej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy RIO w Zielonej Górze. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji naukowych m.in. z zakresu: finansów publicznych, ustawy o sporcie, ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie.

Mariusz Górniak - Praktyk z 15-letnim doświadczeniem, Wieloletni Starszy Inspektor Kontroli RIO Wrocław. Główny księgowy jednostki budżetowej. Absolwent studiów podyplomowych na Politechnice Wrocławskiej w zakresie Audytu, Nadzoru i Kontroli Zarządczej.

Szczegółowy harmonogram: www.egitim.pl/pobieranie/dotacje-dla-ngo

Zgłoszenia: www.egitim.pl/kalendarz-szkolen/


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Gdańsk
Data wydarzenia: od 2018-06-28 do 2018-06-29
Organizator:

Egitim.pl

Adres:

Chłapowskiego, 63-800 Gostyń, woj. Wielkopolskie

Tel.:

731393493

Faks:

(65) 619 45 54

E-mail:

biuro@egitim.pl

Www:

http://www.egitim.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • księgowość
  • obowiązki
  • zarządzanie