Przejdź do treści głównej

Charytatywny Maraton na Rowerach Stacjonarnych

autor(ka): Agnieszka Bieńkowska-Suszyło
2018-05-16, 15:28
archiwalne
Popraw kondycję, dobrze się bawiąc na świeżym powietrzu i – jednocześnie – wspierając szczytny cel! W niedzielę, 27 maja 2018 weź udział w Charytatywnym Maratonie na Rowerach Stacjonarnych pod wrocławską Halą Stulecia! Początek o godzinie 11.00.

Zapisz się w klubach Fitness Academy w Sky Tower, Arkady, Korona, Bielany, Rogowska i wpłać symboliczną darowiznę, żeby pomóc wrocławskiej Fundacji „Potrafię Pomóc” w budowie domu dla osób z rzadką chorobą genetyczną – zespołem Pradera-Williego, chorobą wiecznego głodu.

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ, CZEKA CIĘ:
– intensywny trening pod okiem czterech doświadczonych instruktorów – 4 lekcje po 45 minut każda. Impreza potrwa około 3 godzin; – dowiesz się, jak ćwiczyć na rowerku stacjonarnych, żeby spalić najwięcej kalorii, wymodelować sylwetkę i poprawić koordynację; – będziesz mieć szansę, poczuć się, jak zdobywca górskich szlaków czy uczestnik Tour de France, bo czeka cię symulacja jazdy w różnych warunkach – trudne podjazdy, jazda z obciążeniem itp.

DODATKOWO: – gwarantujemy oprawę muzyczną w wykonaniu DJ-a; – w przerwach – pokaz akrobacji na rowerach i pokazy taneczne! – dzieci również mogą liczyć na atrakcje – malowanie buziek; – dodatkowo młodzież i dzieci chorujące na cukrzycę typu 1 oraz ich rodzice będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z Dawidem Krakosem, wrocławianinem, który mimo choroby prowadzi aktywny tryb życia i cieszy się każdą chwilą!

Za udostępnienie terenu przy Hali Stulecia bardzo dziękujemy Wrocławskiemu Przedsiębiorstwu Hala Ludowa.

Wydarzenie współfinansowane w ramach miejskiego projektu „Wrocław bez barier, czyli Dzieci mają głos – edycja 3” ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pozostających w dyspozycji Gminy Wrocław, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu www.mops.wroclaw.pl.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja "Potrafię Pomóc"
Miejsce: Hala Stulecia, Wystawowa 1, 51-618 Wrocław, woj. dolośląskie
Data wydarzenia: 2018-05-27
Organizator:

Fundacja "Potrafię Pomóc" na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Wadami Rozwojowymi

Adres:

Cybulskiego 35h, 50-205 Wrocław, woj. DS

Tel.:

603 388 811

E-mail:

fundacja@potrafiepomoc.org

Www:

http://www.potrafiepomoc.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • sport