Przejdź do treści głównej

Spotkanie "Jak warszawiacy uczestniczą i nie uczestniczą w kulturze?" Uwaga, zmiana, początek o godz. 17.00

autor(ka): Urząd m.st. Warszawy
2018-05-25, 12:22
archiwalne
Jak warszawiacy uczestniczą i nie uczestniczą w kulturze? Prezentacja wyników najnowszych badań odbędzie się 28 maja 2018 (poniedziałek) w godz. 17.00-20.00, w Sali im. S. Kisielewskiego, PKiN (wejście od placu Defilad). Spotkanie jest dla wszystkich, którzy tworzą ofertę kulturalną Warszawy i chcą lepiej rozumieć swoją publiczność.

Spotkanie będzie poświęcone dyskusji nad wynikami badania dotyczącego uczestnictwa mieszkańców Warszawy w kulturze. Uwzględniony został zarówno udział w wydarzeniach kulturalnych, jak i korzystanie z kultury poprzez oglądanie i słuchanie nagrań lub transmisji oraz czytanie lub słuchanie literatury. Analiza zebranych danych pozwoliła wyróżnić wśród warszawiaków dziesięć segmentów, czyli grup różniących się doświadczeniami kulturalnymi, opiniami i oczekiwaniami dotyczącymi sztuki oraz wartościami, które są dla nich ważne.

Wyniki, które na poniedziałkowym spotkaniu zostaną po raz pierwszy przedstawione publicznie, mają służyć zwiększaniu uczestnictwa w kulturze, co jest jednym z celów Programu Rozwoju Kultury w Warszawie do 2020 roku.


LOGO

Źródło: Urząd m.st. Warszawy
Data wydarzenia: 2018-05-28
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • animacja
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • sztuka