Przejdź do treści głównej

Pomorze Zachodnie. XII Zachodniopomorskie Forum Pełnomocników ds. NGO

autor(ka): Magdalena Pieczyńska
2018-05-22, 13:18
archiwalne
Przed nami XII Zachodniopomorskie Forum Pełnomocników ds. NGO, które odbędzie się 5 czerwca 2018 r. w Galerii "0" Opery na Zamku w Szczecinie i na które zapraszają Samorząd województwa Zachodniopomorskiego i Pracownia Pozarządowa. Udział jest bezpłatny.

Zachodniopomorskie Forum Pełnomocników ds. NGO, jako platforma współpracy pomiędzy pełnomocnikami ds. współpracy z NGO z terenu województwa zachodniopomorskiego, na stałe wpisało się w kalendarz podejmowanych przez Samorząd Województwa działań na rzecz wciąż rozwijającego się trzeciego sektora. W tym roku Zachodniopomorskie Forum Pełnomocników odbędzie się po raz dwunasty i będzie miało charakter konferencji, podczas której nastąpi uroczyste rozstrzygnięcie VI edycji konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pn. „Samorządowy Lider Współpracy z NGO”.

Program tegorocznej konferencji obejmuje również tematy dotyczące prowadzenia przez samorządy współpracy z młodzieżowymi radami, o najczęściej popełnianych błędach przy zlecaniu zadań publicznych. Pochylimy się również nad nadzorem starostów nad stowarzyszeniami, jak również zmianami w ochronie danych osobowych. Podczas Forum będzie możliwość uzyskania informacji o trwających naborach w ramach Programu Społecznik 2018 oraz o aktualnej ofercie Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Szczecin.

Szczegóły konferencji znajdą Państwo w załączeniu. Na zgłoszenie, na podstawie załączonego formularza oraz dowodu zapłaty czekamy do dnia 4 czerwca br. do godz. 12:00.

Wszelkich informacji odnośnie organizowanego forum udziela pani Magdalena Pieczyńska gł. specjalista w Wydziale Współpracy Społecznej UM WZ tel. 91 44 16 224 e-mail: .

Zachodniopomorskie Forum Pełnomocników ds. NGO finansowane jest ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Pracowni Pozarządowej


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Wydział Współpracy Społecznej UM WZ
Miejsce: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Data wydarzenia: od 2018-05-22 do 2018-06-05
Organizator:

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Adres:

Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, woj. zachodniopomorskie

Tel.:

91 44 16 220/224

Faks:

91 44 16 231

E-mail:

mpieczynska@wzp.pl

Www:

http://www.wzp.pl 

Organizator:

Pracownia Pozarządowa

Adres:

Dworcowa 2, 75-201 Koszalin, woj. zachodniopomorskie

Tel.:

94 340 35 23

Faks:

94 340 35 23

E-mail:

lcieslinski@pracowniapozarzadowa.pl

Www:

http://www.pracowniapozarzadowa.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • współpraca z administracją