Przejdź do treści głównej

Termin nadsyłania Fantazji Zielonogórskich przedłużony!

autor(ka): Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra
2018-05-24, 12:44
archiwalne
Fantazje Zielonogórskie to konkurs literacki na opowiadanie fantastyczne inspirowane przeszłością, teraźniejszością lub przyszłością Zielonej Góry. Organizatorem przedsięwzięcia jest ZKF Ad Astra.

W tym roku, wedle regulaminu prace trzeba nadesłać do 1 czerwca. Tradycyjnie jako organizatorzy, na prośby uczestników przedłużamy nieco ten termin - tym razem do 10 czerwca. Mamy nadzieję, że dzięki temu twórcy tekstów będą mieli czas na dopracowanie swoich tekstów.

Warto przy tym odnotować, że w miniony weekend opowiadanie „Diabolus ex Machina”, zwycięski tekst Dawida Cieśli z Fantazji Zielonogórskich 2017 został nominowany do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla. To już druga taka nominacja tekstu z serii Fantazji. Cykl wydawany przez zielonogórskich fantastów ukazuje się nieprzerwanie od siedmiu lat. Więcej informacji o konkursie znajdziesz na fantazje.adastra.zgora.pl

 


Źródło: Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra
Data wydarzenia: od 2018-05-24 do 2018-06-10
Organizator:

Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra

Adres:

Fabryczna 13b, 65-410 Zielona Góra, woj. LB

Tel.:

601 283 526

E-mail:

adastra@adastra.zgora.pl

Www:

http://www.adastra.zgora.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura
  • rozrywka
  • sztuka