Przejdź do treści głównej

Kozłowo. Spektakl "Igraszki z diabłem"

autor(ka): Izabela Jurzyńska
2018-05-30, 11:26
archiwalne
Olsztyńska Fundacja Inicjatyw Prospołecznych, Gmina Kozłowo oraz Grupa Teatralna "Bez Spinki" serdecznie zapraszają na spektakl "Igraszki z diabłem" w reżyserii Marcina Kiszluka, który odbędzie się 2 czerwca br. o godz. 15.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie.

Amatorska grupa teatralna BEZ SPINKI zawiązała się w Domu Kultury w Wojciechach (Gmina Bartoszyce) w 2014 r. W jej skład wchodzi 11 osób dorosłych, w tym seniorzy. Żaden z członków nie ma wykształcenia aktorskiego. Każdy natomiast posiada ogromną chęć, nieprzebrany zapał i wielką miłość do teatru i sceny. Od początku instruktorem, opiekunem, reżyserem, a obecnie również przyjacielem grupy jest Marcin Kiszluk - aktor teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie – doświadczony wieloletnią pracą zawodową profesjonalista, charyzmatyczny artysta z głową pełną niebanalnych i oryginalnych pomysłów, wcielanych w działalność grupy z niesamowitą energią oraz zarażającym, zarówno aktorów jak i widza, entuzjazmem.

Występ grupy teatralnej BEZ SPINKI stanowi zwieńczenie działań organizowanych w ramach projektu "Turówko - wioska tętniąca życiem" realizowanego przez Olsztyńską Fundację Inicjatyw Prospołecznych przy współfinansowaniu Fundacji PZU i Gminy Kozłowo. W jego ramach od października 2017 r. mieszkańcy Turówka brali udział w warsztatach rękodzieła, zajęciach Zumby, ćwiczeniach z fizjoterapeutą, warsztatach psychospołecznych, a także pojechali z wizytą studyjną do Ośrodka Rzemiosł Zapomnianych w Gadach (Gmina Dywity). Projekt już się kończy, jednak to nie koniec aktywności mieszkańców Turówka. Pomysły być może przerodzą się w nowe inicjatywy i projekty, które będą angażować coraz większą liczbę osób. Projekt "Turówko - wioska tętniąca życiem" jest współfinansowany ze środków Fundacji PZU oraz Gminy Kozłowo.


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: OFIP
Miejsce: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie, ul. Nidzicka 31, Kozłowo, woj. warmińsko-mazurskie
Data wydarzenia: 2018-06-02
Organizator:

Olsztyńska Fundacja Inicjatyw Prospołecznych

Adres:

Barcza 15/30, 10-685 Olsztyn, woj. Warmińsko-mazurskie

Tel.:

665 121 582

E-mail:

fundacja.ofip@gmail.com

Www:

http://www.fundacjaofip.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura
  • sztuka