Przejdź do treści głównej

Sprzątanie Karkonoszy i Gór Izerskich! Akcja "Śmieci skrzydeł nie mają"

autor(ka): Dominik Dobrowolski
2018-05-30, 16:04
archiwalne
Rusza akcja "Śmieci skrzydeł nie mają" w Karkonoszach i Górach Izerskich - mówi pomysłodawca akcji, wrocławski ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski. - Pierwszą konferencję prasową organizujemy już 2 czerwca (sobota) o godzinie 10.00 przy Świątyni Wang w Karpaczu, a drugą konferencję organizujemy 3 czerwca (niedziela) na stacji PKP Szklarska Poręba Górna o godz. 10.30.

Po konferencji, która odbędzie się 2 czerwca udajemy się do schronisk Samotnia i Strzecha Akademicka, gdzie przeprowadzimy nasze akcje. W drodze powrotnej będziemy także sprzątać szlak turystyczny.

Drugą konferencję organizujemy 3 czerwca (niedziela) na stacji PKP Szklarska Poręba Górna o godz. 10.30. Następnie udajemy się w Góry Izerskie do schroniska Wysoki Kamień, gdzie przeprowadzimy akcję, a w drodze powrotnej będziemy również sprzątać szlak turystyczny.

Dodatkowe informacje o akcji "Śmieci skrzydeł nie mają" na fb, klik. Serdecznie zapraszamy na konferencje oraz zachęcamy do udziału w naszych wyprawach i spotkaniach w górskich schroniskach - dodaje Krystyna Pisarska, koordynatorka akcji - W akcjach wezmą udział dzieci i młodzież z Gminy Janowice Wielkie, które od wielu lat angażują się w ekologiczne projekty.

Akcje zostały wsparte w ramach "Małych grantów dla zrównoważonego rozwoju" ufundowanych przez Stowarzyszenie "Eko-Unia", pomocy udzialają również: Fundacja PlasticsEurope Polska oraz Fundacja ProKarton. Konferencje prasowe oraz akcje mają charakter otwarty. Wszyscy chętni do udziału proszeni są o wcześniejszy kontakt: Krystyna Pisarska: tel. 790 210 058, email : ; Dominik Dobrowolski, tel. 697 092 978, email: dominik@cycling-recycling.eu.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Dominik Dobrowolski
Miejsce: Schroniska: Samotnia, Strzecha Akademicka, Wysoki Kamień, Karpacz, Szklarska Poręba, woj. dolnośląskie
Data wydarzenia: od 2018-06-02 do 2018-06-03
Organizator:

Dominik Dobrowolski

E-mail:

dominik@cycling-recycling.eu

Www:

http://www.cycling-recycling.eu 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

  • Kolejne akcje "Śmieci skrzydeł nie mają" ~Dominik Dobrowolski 30.05.2018, 06:08 Kolejne akcje planowane są w Górach Stołowych, Beskidach, Tatrach i Bieszczadach. Chętni do udziału powinni zgłaszać się do Dominika Dobrowolskiego, który w ramach Koalicji Recykling Górom wspiera finansowo lokalne akcje. ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja ekologiczna
  • ekologia, środowisko
  • młodzież
  • ochrona przyrody
  • recykling