Przejdź do treści głównej

Włocławek. XIX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-06-05, 14:09
archiwalne
XIX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbędzie się 13 czerwca (środa) we Włocławku. Forum jest miejscem corocznego spotkania się organizacji pozarządowych oraz osób pracujących na ich rzecz. Jest także okazją do wymiany doświadczeń, omówienia aktualnych problemów kujawsko-pomorskiego sektora pozarządowego, daje także możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia zaproszonych gości.

W imieniu Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego serdecznie zapraszamy do udziału w: XIX FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO.

W tym roku spotkamy się 13 czerwca (środa) we Włocławku w obiekcie PAŁAC BURSZTYNOWY, ul. Okrężna 21, który jest siedzibą Organizatora wydarzenia Fundacji „Samotna Mama”.

Poniżej przedstawiamy ogólny program Forum (program szczegółowy w załączeniu).
I część – wspólna
1. Rozstrzygnięcie Konkursu „WOLONTARIAT W AKCJI 2018”
2. Sesja plenarna , na którą składać się będą 2 tematyczne wystąpienia:
a. Ochrona Danych Osobowych w organizacjach pozarządowych w świetle nowych przepisów (RODO)
b. Ekonomia społeczna. Upowszechnianie idei przedsiębiorczości społecznej.
II część – 3 równolegle prowadzone spotkania
1. Panel dyskusyjny pn. „Konsultacje Programu Współpracy Samorządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2019
2. Warsztat pn. „Fajny pomysł + dobry projekt szansa na pozyskanie środków zewnętrznych
3. Warsztat otwarty, którego tematykę wskażą sami uczestnicy (propozycja tematu w Formularzu Zgłoszeniowym).
Po zakończeniu II części zapraszamy uczestników na lunch.
III część – wspólna

Trzecia część Forum będzie okazją dla uczestników i gości Forum do wspólnego spędzenia czasu, posłuży integracji, wymianie doświadczeń, będzie okazją do rozmów w kuluarach, a także do zapoznania się z ekspozycjami stoisk, które przygotują zainteresowane taką możliwością autoprezentacji, organizacje uczestniczące w Forum (akces do przygotowania/ wystawienia ekspozycji znajduje się w Formularzu Zgłoszeniowym).

Ilość przygotowanych stanowisk jest ograniczona (10) - decyduje kolejność zgłoszeń.

Ekspozycja będzie dostępna podczas trwania Forum (zapewniamy pomoc wolontariuszy dla przedstawicieli organizacji, którzy wystawią swoje ekspozycje i równolegle chcieliby uczestniczyć w poszczególnych elementach Forum – opieka nad stanowiskiem).

Uczestnikom Forum proponujemy zwrot kosztów dojazdu środkami komunikacji publicznej PKP/PKS lub innego zbiorowego środka transportu lub kosztów przejazdu samochodem prywatnym – do równowartości ceny 2 klasy biletu PKP/PKS lub innego zbiorowego środka transportu. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie udziału w Forum do dnia 9 czerwca 2018r. (Formularz Zgłoszeniowy - poczta elektroniczna, poczta tradycyjna). Istnieje możliwość udziału w Forum osób, które do wskazanego powyżej dnia nie przesłały Formularza Zgłoszeniowego. W takim przypadku prosimy o informację telefoniczną do godz. 9.00 w dniu 13 czerwca 2018r. pod nr telefonu 606 630 169. Formularz wraz z załącznikami przekażemy do wypełnienia przy Rejestracji.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Forum


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Data wydarzenia: 2018-06-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • wolontariat
  • współpraca między organizacjami
  • współpraca z administracją