Przejdź do treści głównej

Konkurs: Inicjatywa Społeczna Roku 2017

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-06-06, 13:42
archiwalne
Wojewoda Podlaski ogłosił konkurs: Inicjatywa Społeczna Roku, przeznaczony dla organizacji pozarządowych województwa podlaskiego. Celem konkursu jest promowanie działań organizacji pozarządowych z województwa podlaskiego, które swoimi inicjatywami aktywizują społeczność lokalną, organizują przedsięwzięcia z myślą o najbliższym otoczeniu, promują zasady współżycia społecznego i przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Konkurs o tytuł Laureata Inicjatywy Społecznej Roku adresowany jest do organizacji działających w województwie podlaskim. Do konkursu mogą być zgłoszone działania realizowane w 2017 roku. Tytuły Laureata oraz wyróżnienia będą przyznane w kategoriach:

 1. Edukacja i sport.
 2. Kultura i dziedzictwo narodowe.
 3. Budowanie wspólnoty lokalnej.
 4. Polityka społeczna.

Termin składania zgłoszeń trwa do 14.06.2018 roku. Zgłoszenia do konkursu może dokonać organizacja realizująca inicjatywę ubiegającą się o uzyskanie tytułu Laureata Konkursu Inicjatywa Społeczna Roku 2017, jak również inny podmiot, w tym organizacja pozarządowa, jednostka organizacyjna jednostki samorządu terytorialnego i osoba fizyczna. Zgłoszeń dokonuje się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie wypełnionego formularza pocztą elektroniczną na adres: .

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Podlaski Urząd Wojewódzki
Data wydarzenia: od 2018-06-06 do 2018-06-14
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • aktywność lokalna
 • aktywność obywatelska
 • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
 • edukacja
 • kultura i sztuka
 • polityka społeczna
 • tradycja
 • wspólnoty i społeczności lokalne