Przejdź do treści głównej

Poznań. Spotkania dla osób chorych na nowotwór lub w trakcie leczenia. Udział bezpłatny

autor(ka): Błażej Friedrich
2018-06-08, 11:54
archiwalne
„Mamy haki na raki!” to projekt realizowany przez Fundację Serdecznik do adresowany do osób: które doświadczyły bądź doświadczają choroby nowotworowej, osób, które towarzyszą bądź też towarzyszyły osobie doświadczającej choroby, osób, które poszukują sposobu na raka.

Zapraszamy wszystkich, którzy mają haki na raki lub wspólnie z nami chcą ich poszukać.

Jak? Każdy uczestnik może wziąć udział w jednym z trzech turnusów wypełnionych spotkaniami i warsztatami. Każdy turnus trwa 5 dni. Podczas turnusów uczestnicy wezmą udział w licznych warsztatach podczas których będą mogli nauczyć się prawidłowego oddechu i relaksu, poćwiczyć jogę śmiechu, poznać zasady psychologii pozytywnej, zobaczyć leczniczą moc słów. Spotkają się z psychologiem i dietetykiem. Podczas spotkań będziemy zapraszać uczestników do tworzenia wspólnej publikacji „ Mamy haki na raki”.

Gdzie? W Poznaniu, przy ulicy Grodziskiej 15, w siedzibie Fundacji Serdecznik. Oddajemy do dyspozycji uczestników piękny ogród, pracownię i salę na spotkania.

Kiedy? Podczas jednego z 3 turnusów: 6-10 sierpnia br.; 13-17 sierpnia br.; 20-24 sierpnia br. w godzinach od 9.00 do 14.30.

Za ile? Za darmo. Za swoje przemyślenia. Za chęć spotkania z innymi. Za podzielenie się swoimi doświadczeniami.

Po co? Aby nauczyć się żyć z rakiem. Aby go pokonać. Aby podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Przemyślenia uczestników, anonimowo lub nie, opracujemy i wydamy dla innych, którzy mogą znaleźć się w podobnej sytuacji.. Wspólnie pokażemy, że MAMY HAKI NA RAKI!

Z kim? Z 12 innymi, którzy podzielą swoimi doświadczeniami życiowymi.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz: lub zadzwoń: 501-479-315.

Zapraszamy Ciebie do udziału w projekcie „Mamy haki na raki!”. Ilość miejsc – ograniczona ( 3 grupy po 12 osób ). O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Dzięki wsparciu przez Aquanet udział bezpłatny.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Serdecznik
Miejsce: Fundacja Serdecznik, Grodziska 15, 60-363 Poznań, woj. wielkopolskie
Data wydarzenia: od 2018-08-06 do 2018-08-24
Organizator:

Fundacja Serdecznik

Adres:

Grodziska 15, 60-363 Poznań, woj. WP

Tel.:

501479315

E-mail:

fundacja@serdecznik.pl

Www:

http://serdecznik.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • chorzy
  • edukacja zdrowotna
  • ochrona zdrowia