Przejdź do treści głównej

Konkurs reportażu "Bałtyk 2018". Wiosła cień

autor(ka): Dominik Dobrowolski
2018-06-08, 16:09
archiwalne
Polskie Radio Koszalin S.A. organizuje kolejną edycję Ogólnopolskiego Konkursu Reportażu i Dokumentu Radiowego „Bałtyk 2018”. Ludzie morza, życie, praca i śmierć na morzu, gospodarka morska, żeglarskie opowieści, wydarzenia historyczne związane z morzem i miłość do morza – to tematy reportaży zgłoszonych na Ogólnopolski Konkurs Reportażu i Dokumentu Radiowego „Bałtyk 2018”.

Zgłoszono 20 audycji z całej Polski m.in. ze Szczecina, Gdańska, Katowic, Opola, Warszawy i Koszalina.

Wśród zgłoszonych reportaży jeden jest wyjątkowy, bo został nagrany przez Krzysztofa Dobrowolskiego - dziennikarza z Polskiego Radia Opole, w którym poruszony jest bardzo ważny temat zaśmiecenia rzek i Bałtyku oraz konieczność walki z tym problemem. Bohaterem reportażu jest wrocławski ekolog i podróżnik - Dominik Dobrowolski (zbieżność nazwisk z autorem reportażu przypadkowa), który na rzece Odrze... .

Tu można odsłuchać reportaż "Wiosła cień", ostatni na liście: http://prk24.pl/37498639/reportaze-nominowane-w-konkursie-baltyk-2018

Tu można zagłosować na reportaż "Wiosła cień", ostatni na liście: http://www.prk24.pl/33525369/glosowanie-na-najlepszy-reportaz-baltyk-2018

Już teraz można zagłosować na reportaż, a dodatkowo uzasadnienie swojego wyboru wysłać pod adres 

Wśród tych słuchaczy, którzy do 15 czerwca wezmą udział w plebiscycie i uzasadnią swoją decyzję wylosowana będzie nagroda – czytnik e-booków.

Przypomnijmy, że wyprawie Dominika Dobrowolskiego patronował portal NGO.pl.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Polskie Radio Koszalin
Miejsce: Polska
Data wydarzenia: od 2018-06-08 do 2018-06-15
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • ochrona przyrody
  • recykling
  • zasoby wodne