Przejdź do treści głównej

„Wielkopolska, jakiej NIE znamy” - konkurs fotograficzny

autor(ka): Artur Łazowy
2018-06-11, 09:43
archiwalne
„Wielkopolska, jakiej NIE znamy” - konkurs fotograficzny. Nagroda publiczności! Organizatorzy proszą, aby ze wszystkich zamieszczonych zdjęć wybrać Państwa zdaniem najlepsze, do nagrody publiczności.

Nagroda publiczności zostanie wybrana poprzez największą ilość polubieni!

Dodatkowo komisja konkursowa wybierze zdjęcia do wystawy (30 sztuk) oraz najlepsze do tytułu „Wielkopolska, jakiej NIE znamy” oraz nagrody patronów i organizatorów (9).

Celem konkursu jest dzielenie się wrażeniami, spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość, wrażliwością, oryginalnością ujęcia tematu, inwencją twórczą. Fotografia to forma artystycznego wyrazu, a jednocześnie jeden z najlepszych środków komunikacji międzyludzkiej. Chcemy w ten sposób pokazać miejsca mniej znane w Wielkopolsce, zaprosić także do odkrywania na nowo miejsc powszechnie znanych i zachęcić do podzielenia się indywidualnym spojrzeniem na nasz region. Jest to trzecia edycja konkursu, pierwsza odbyła się pod tytułem Piła jakiej NIEznamy (2015), druga to Powiat pilski jakiego NIEznamy (2016). Teraz czas na „Wielkopolska, jakiej NIEznamy”.

Masz pytanie, zadzwoń – Tel. 601970679. Więcej na stronie internetowej: www.effata.of.pl

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszeniu Inicjatyw Społecznych EFFATA oraz jako Partner: Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu oraz Agencja Reklamowa Opus Design. Honorowy patronat objął Pan Marek Woźniak - Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Patronat medialny: Radio Poznań S.A Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Poznaniu, Telewizja Polska S.A. Oddział w Poznaniu, Stowarzyszenie Prasy Lokalnej w Poznaniu.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych EFFATA
Miejsce: effata, Witosa 26 m 5, 64-920 Piła, woj. wielkopolska
Data wydarzenia: od 2018-06-12 do 2018-07-31
Organizator:

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych EFFATA

Adres:

Wincentego Witosa 26 lok. 5, 64-920 Piła, woj. WP

Tel.:

601 970 679

E-mail:

effata@wp.pl

Www:

http://www.effata.of.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura
  • sztuka