Przejdź do treści głównej

Białystok. Ogólnopolska Giełda Projektów 2018. Pomysłodawcy na start!

autor(ka): Gabriela Będkowska
2018-06-11, 12:24
archiwalne
W projekcie graficznym wykorzystano wycinankę Jerzego Grygoruka ze wsi Hołody ze zbiorów Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej.
Jesteśmy na półmetku naboru dla autorów projektów kulturalnych, którzy chcieliby zaprezentować swoje pomysły podczas najbardziej inspirującej konferencji roku!

W dniach 17-19 października zapraszamy do Białegostoku na VIII Ogólnopolską Giełdę Projektów, która odbędzie się pod hasłem „animacja + świętowanie”. Jak co roku, zapraszamy animatorów i animatorki kultury z całego kraju, którzy chcieliby opowiedzieć o już zrealizowanych przedsięwzięciach albo poszukać inspiracji do swoich dalszych działań. Uczestników zapraszamy także do wzięcia udziału w warsztatach i wizytach studyjnych, m.in. w Tykocinach, Kruszynianach i Sejnach.

Jeśli zrealizowałeś projekt kulturalny, który odkrywa i popularyzuje lokalne, regionalne lub narodowe dziedzictwo, związane ze świętowaniem rocznic, dat urodzin wielkich Polaków, ważnych wydarzeń historycznych? A może Twoja działania popularyzują sposoby świętowania (taniec, śpiew) lub działania wzmacniające poczucie wspólnoty (biesiada, piknik)?

Z wielką przyjemnością udostępnimy Ci scenę sali plenarnej i zapewnimy ponad 200-osobowe audytorium, któremu opowiesz o swoim projekcie. Ci, którzy nie będą mogli być z nami w Białymstoku, o najlepszych praktykach przeczytają w publikacji z serii „edukacja + animacja”.

Autorzy najlepszych projektów, wybranych przez komisję, zaprezentują swoje pomysły podczas sesji plenarnej lub sesji posterowej. Zadbamy także o Wasze przygotowanie i zaprosimy na szkolenie poświęcone sztuce wystąpień publicznych.

W Białymstoku spotkamy się nie tylko z autorami projektów, ale też animatorami i animatorkami kultury z całego kraju. Wezmą udział w wybranych przez siebie warsztatach oraz sesji plenarnej, podczas której wysłuchają prezentacji 20 najlepszych praktyk. Pierwszego dnia Giełdy zabierzemy ich także na wizyty studyjne do najciekawszych instytucji kultury w okolicy.

Nabór dla uczestników, którzy nie będą prezentować swoich projektów, ruszy we wrześniu.

Szczegóły: strona NCK


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Narodowe Centrum Kultury
Miejsce: Cała Polska
Data wydarzenia: od 2018-06-11 do 2018-07-11
Organizator:

Narodowe Centrum Kultury

Adres:

Płocka 13, 01-231 Warszawa-Wola, woj. mazowieckie

Tel.:

22 210 01 00

Faks:

22 210 01 01

E-mail:

nck@nck.pl

Www:

http://www.nck.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • animacja
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • sztuka