Przejdź do treści głównej

Akcja "Rock Radio gra dla Rak'n'Rolla"

autor(ka): Organizatorzy
2018-06-11, 13:47
archiwalne
W czwartek, 14 czerwca br. rozpocznie się mundialowa akcja Rock Radia pod hasłem "Rock Radio gra dla Rak'n'Rolla", w której stacja będzie zbierać pieniądze "na cycki, nowe fryzury i dragi". W czasie piłkarskich mistrzostw świata goście rozgłośni będą składać autografy na mundialowej piłce, która trafi na aukcję charytatywną. Zebrane w ten sposób środki wesprą działania Fundacji Rak'n'Roll na rzecz osób z chorobą nowotworową.

Przez cały czas trwania mundialu Rock Radio będzie gościło na antenie znane postacie ze świata kultury i sportu, które będą próbowały przewidzieć wynik piłkarskich rozgrywek oraz podejmą wyzwanie żonglowania mundialową piłką. Każdy z gości złoży na podbijanej futbolówce swój autograf. Tuż po finale mundialu piłka z podpisami wszystkich gości trafi na aukcję charytatywną w serwisie charytatywni.allegro.pl - licytacja potrwa do początku sierpnia br.

Wszystkie środki z aukcji trafią na konto Fundacji Rak'n'Roll, która zmienia schematy myślenia i mówienia o raku, przełamuje tabu związane z tą chorobą, a także prowadzi działania mające na celu poprawę jakości życia chorych.

Gości, którzy wezmą udział w akcji Rock Radia, będzie można usłyszeć na antenie stacji oraz zobaczyć i usłyszeć na profilu Rock Radia na Facebooku i YouTube, a także na profilu Fundacji Rak'n'Roll na Instagramie.

To kolejne działania Rock Radia, które wspiera różne organizacje pozarządowe i cele charytatywne.

Akcja "Rock Radio gra dla Rak'n'Rolla" jest promowana na antenie stacji, na jej stronie internetowej oraz na profilu stacji na Facebooku i platformie YouTube.

Kreacje oraz materiały wideo przygotowały SVG studio oraz redakcja Rock Radia, a działania promocyjne zaplanował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Partnerem akcji jest Fundacja Rak’n’Roll – Wygraj życie.

Fundacja Rak’n’Roll działa od 2009 r. Powstała z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym kobietom w podobnej sytuacji. Od początku celem fundacji była poprawa jakości życia chorych oraz tworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku. Działania Fundacji inspirują do pozytywnego myślenia, dostarczają przydatnych rozwiązań, a także zmieniają wizerunek choroby w świadomości społecznej.

W ciągu 8 lat istnienia zrealizowała wiele projektów, które pomogły przełamać schemat myślenia o raku, a także pomogły wielu osobom przejść przez chorobę w lepszy, godny sposób.

Działalność Fundacji opiera się na pozytywnej energii, uśmiechu i radości życia.


Źródło: info. nadesłana
Data wydarzenia: od 2018-06-14 do 2018-07-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • chorzy
  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • ochrona zdrowia