Przejdź do treści głównej

Turniej Piłki Nożnej Przeciwko Rasizmowi

autor(ka): Martyna Gacek-Świecik
2018-06-14, 16:12
archiwalne
W trakcie X edycji Turnieju Piłki Nożnej Przeciwko Rasizmowi organizatorzy zagwarantują uczestnikom wyjątkowe sportowe emocje. Jednak to nie wszystko! Podczas Turnieju zorganizowana będzie strefa piknikowa, w której czekać będą przekąski, warsztaty artystyczne i dodatkowe atrakcje sportowe. Rozgrywki uświetnią koncerty na naszej scenie muzycznej

Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej i Fundacja Dom Pokoju zapraszają na X edycję Turnieju Piłki Nożnej Przeciwko Rasizmowi! Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca 2018r w godzinach od 9.00 do 21.00 na boisku Salezjańskiej Szkoły Podstawowej przy ulicy Świętokrzyskiej 45-55.

Zachęcamy do czynnego udziału w turnieju i spróbowania swoich sił w rozgrywkach! Drużyna powinna składać się z sześciu zawodników i bramkarza oraz graczy rezerwowych. W zależności od ilości chętnych drużyn ustalimy system rozgrywek. Drużyny, które zajmą miejsce na podium otrzymają puchar i medale.

W trakcie X edycji Turnieju Piłki Nożnej Przeciwko Rasizmowi zagwarantujemy uczestnikom wyjątkowe sportowe emocji. Jednak to nie wszystko! Podczas Turnieju zorganizowana będzie strefa piknikowa, w której czekać będą przekąski, warsztaty artystyczne i dodatkowe atrakcje sportowe. Rozgrywki uświetnią koncerty na naszej scenie muzycznej.

Turniej Piłki Nożnej Przeciwko Rasizmowi zostanie poprzedzony pokazem filmu dokumentalnego „Znaleźć dom”, który zostanie wyświetlony 8 czerwca o godzinie 10.00 w Dolnośląskim Centrum Filmowym przy ulicy ul. Piłsudskiego 64a, sala Lalka. Wstęp na projekcje jest bezpłatny. Film "Znaleźć dom" śledzi losy kilku wybranych dzieci z duńskiej szkoły dla uchodźców, czekających, aż ich wnioski o azyl zostaną w końcu rozpatrzone.

Przed pokazem odbędzie się wykład prowadzony przez Jana Kozuba, a po projekcji odbędzie się dyskusja z młodzieżą, którą poprowadzą Joanna Wajda i Maja Zabokrzycka - edukatorki wielokulturowe Fundacji

Film jest skierowany przede wszystkim do młodzieży licealnej.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej
Miejsce: Salezjańska Szkoła Podstawowa, Świętokrzyska 45-55, Wrocław, woj. dolnośląskie
Data wydarzenia: 2018-06-16
Organizator:

Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej i Fundacja Dom Pokoju

Adres:

Widok 10, Wrocław, woj. dolnośląskie

Tel.:

(48) 71 324 09 09

Faks:

(48) 71 344 17 08

E-mail:

comm-rep-pl-wroclaw@ec.europa.eu

Www:

https://ec.europa.eu/poland/home_pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • antydyskryminacja
  • młodzież
  • mniejszości narodowe i etniczne
  • obcokrajowcy, migranci
  • równość
  • sport, wypoczynek