Przejdź do treści głównej

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do współtworzenia Programu współpracy na 2019 rok


2018-06-25, 14:13
archiwalne
Urząd Miasta, Urząd Marszałkowski, Sejmik Wojewódzki. Fot. Tomasz Kaczor, ngo.pl
Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok, najważniejszego dokumentu wpływającego na zakres współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z sektorem pozarządowym.

Materiał dostępny na:

http://www.dialog.mazovia.pl/aktualnosci/szczegoly_wiadomosci/article/zapraszamy_do_wspoltworzenia_programu_wspolpracy_na_2018_rok.html?cHash=68e34f8fb5

Termin składania uwag i propozycji do 6 lipca br.

Punktem wyjścia do pracy nad przyszłorocznym programem współpracy jest program obowiązujący w roku 2018. Jest on dostępny na stronie internetowej Samorządowego Forum Dialogu Obywatelskiego http://www.dialog.mazovia.pl/program_wspolpracy/program_wspolpracy_na_2018.html.


Informacja pochodzi z serwisu ngo.um.warszawa.pl

Źródło: Strona Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy
Data wydarzenia: od 2018-06-25 do 2018-07-06
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • rozwój lokalny
  • współpraca z administracją