Przejdź do treści głównej

Gdańsk. Piłkarze na stadion! "Do Przerwy 0:1" już 30 czerwca

autor(ka): Milena Jędrzejewska-Kisiel
2018-06-26, 17:48
archiwalne
Zagraj z nami 30 czerwca w Gdańsku na profesjonalnym stadionie przy ul. Meissnera. Wstęp bezpłatny. Gdańska Fundacja Dobroczynności zaprasza 6-osobowe drużyny piłkarskie - dzieci, młodzież i dorosłych. Rozpoczęcie o 10.00, zapisy od 9.00. Rozgrywkom będą towarzyszyły ciekawe warsztaty. Musisz tam być!

W sobotę 30 czerwca, Andrzej Kowalczys wraz z Gdańską Fundacją Dobroczynności zaprasza na boiska Przymorza i Zaspy, na wiosenno-letnią edycję turnieju dzikich drużyn „Do Przerwy 0:1”.

– Podczas gdy rozgrywane w Rosji Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej będą wchodzić w decydującą fazę, My postanowiliśmy rozegrać nasz lokalny, ale mający już długoletnią tradycję i renomę turniej dzikich drużyn „Do przerwy 0:1”. Już dzisiaj zapraszam wszystkich, młodych i starszych entuzjastów piłki nożnej na nasz turniej – mówi Andrzej Kowalczys, pomysłodawca i współorganizator zawodów.

Do udziału w najbliższym turnieju zapraszamy 6-osobowe drużyny piłkarskie, w tym dziewczęce, rocznik 2006 i młodsi, rocznik 2003/2005, rocznik 2000/2002 i rocznik 1999 i starsi.

Zapisy od godz. 9.00 na stadionie GOS w Gdańsku Zaspie przy ul. Meissnera. Początek turnieju o godz. 10.00. Przypominamy, że zespołom niepełnoletnim, przez cały czas trwania turnieju musi towarzyszyć dorosły opiekun. UWAGA! W związku ze zmianą przepisów prawa dotyczących ochrony i przetwarzania danych osobowych (RODO), wszystkie dzieci do 18 roku życia muszą przynieść zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w turnieju i na przetwarzanie danych osobowych. Bez tej zgody nie będą mogli wziąć udziału w turnieju. Zgoda jest dostępna na stronie www.doprzerwy01.pl i Facebook.

Udział jest bezpłatny. Wystarczą dobre chęci i postawa Fair Play.

Podczas turnieju, równolegle do rozgrywanych meczów, odbędą się warsztaty dla młodzieży w wieku 14-17 lat z zakresu przeciwdziałania narkomanii. Zawodnicy będą mieli do pokonania tor przeszkód w narkogooglach (dzięki współpracy z Gdańskim Centrum Profilaktyki Uzależnień), a także będą mieli okazję porozmawiać z psychologiem zajmującym się tematyką uzależnień.

– Zależy nam, aby oprócz świetnej zabawy jaką jest gra w piłkę nożną, zaoferować uczestnikom turnieju również inne ciekawe propozycję. Hasło najbliższych zawodów „Nie biorę, wybieram piłkę!” ma zwrócić uwagę naszych zawodników, a przede wszystkim ich opiekunów, że problem wszelkiego rodzaju używek tj. narkotyki, papierosy czy alkohol, dotyczy także dzieci i młodzieży. Zadaniem dorosłych jest przekonać młodych ludzi, że warto trzymać się od tych rzeczy z daleka – tłumaczy Andrzej Kowalczys.

Jak zawsze nasz turniej wspiera liczne grono instytucji, firm i osób prywatnych, bez których nie udałoby się zorganizować zawodów. Do grona partnerów należą: Miasto Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu, Bogdan Oleszek, Przewodniczący Rady Miasta Gdańska, Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego, Merco, Merkus, Torus, Alchemia, 2mGroup, M1 Fabrica, Fundacja im. Arkadiusza Rybickiego, Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień, Lechia Gdańsk, City Football Club, Szkoła Podstawowa nr 80, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8, Kosycarz Foto Press, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl, Pomorskie.eu, Panorama Pomorza, Gdańsk.pl, Lechia.net, Stowarzyszenie „Nasz Gdańsk”, Dobre Wiadomości, SM Rozstaje.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Gdańska Fundacja Dobroczynności
Miejsce: Gdańsk, Meissnera Janusza, 80-461 Gdańsk, woj. Pomorskie
Data wydarzenia: 2018-06-30
Organizator:

Gdańska Fundacja Dobroczynności

Adres:

Plac Solidarności 1, 80-863 Gdańsk, woj. PM

Tel.:

58 772 42 03

E-mail:

gdanskafundacja@wp.pl

Www:

http://gdanskafundacja.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • młodzież
  • problemy społeczne, uzależnienia, profilaktyka
  • sport, wypoczynek