Przejdź do treści głównej

Gdańsk. Międzynarodowe seminarium kontaktowe "Making Waves"

autor(ka): Ewa Kornacka
2018-07-04, 08:54
bezpłatne
Seminarium kontaktowe dla programu „Europa dla obywateli” dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządowych z krajów regionu Morza Bałtyckiego. Gdańsk, 9-11 października 2018 r.

Seminarium "Making Waves" skierowane jest do osób reprezentujących organizacje społeczeństwa obywatelskiego, instytucje publiczne i jednostki samorządu terytorialnego, instytucje edukacyjne, badawcze, kulturalne – z Finlandii, Danii, Estonii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Polski i Szwecji; które są zainteresowane współpracą międzynarodową w regionie bałtyckim, mają realną możliwość jej podjęcia po zakończeniu seminarium, jak również – mają wstępny plan na projekt w ramach programu „Europa dla obywateli”.

Celem seminarium jest przekazanie informacji o priorytetach i zasadach programu “Europa dla obywateli”, wymiana pomysłów i dobrych praktyk, zainspirowanie do działań obywatelskich w ramach programu oraz – stworzenie przestrzeni do nawiązania partnerstw międzynarodowych w regionie, które zaowocują dobrej jakości projektami i współpracą międzynarodową w ramach programu „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania planowane są wystąpienia i prezentacje najlepszych praktyk w programie „Europa dla obywateli”, a znaczna część programu będzie poświęcona na pracę metodą warsztatową nad planowanymi przez uczestników projektami międzynarodowymi.

Tegoroczne seminarium goszczone jest przez Polski Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli” i odbędzie się w Gdańsku w dniach 9-11 października 2018 r.

Seminarium będzie w całości prowadzone w języku angielskim.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie głównej wydarzenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflQmvLdyaHrG3my5l5UFZjcGtPeJjudLHiEBJRHWthwS6BTA/viewform

Formularz należy wypełnić w języku angielskim. Termin zgłoszeń upływa 21 sierpnia 2018 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, każdy z Punktów Kontaktowych będzie dokonywał selekcji uczestników na podstawie informacji zamieszczonych w zgłoszeniu. Polski Punkt Kontaktowy pokrywa koszty podróży oraz zakwaterowania zakwalifikowanych do udziału uczestników z Polski; jak również koszt organizacji i logistyki wydarzenia.

Szczegółowe informacje oraz plan spotkania znajdują się na oficjalnej stronie wydarzenia: www.balticseacontact.eu/bsc2018.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Europejskie Centrum Solidarności, Pl. Solidarności 1, 80-863 Gdańsk, woj. pomorskie
Data wydarzenia: od 2018-10-09 do 2018-10-11
Organizator:

Punkt Kontaktowy programu "Europa dla obywateli'

Adres:

Al. Ujazdowskie 41, 00-540 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

+48 22 447 61 16

E-mail:

edo@iam.pl

Www:

http://www.europadlaobywateli.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • edukacja obywatelska
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • historia
  • miasto
  • partnerstwa międzynarodowe
  • partnerstwo
  • współpraca międzynarodowa
  • współpraca z administracją