Przejdź do treści głównej

GRA(fika) – zapisz się na warsztaty graficzne WSIiZ w Rzeszowie

autor(ka): Dominik Łazarz
2018-07-05, 08:46
płatne
archiwalne
Jak powstaje interesująca grafika? Na czym polega praca z tabletem graficznym? Jak stworzyć postać do gry? Między innymi na te pytania odpowiedzą uczestnicy warsztatów graficznych dla uczniów szkół średnich i maturzystów, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zapisy na pierwszą turę trwają do 12 lipca.

- Warsztaty to świetna okazja do sprawdzenia swoich predyspozycji do pracy związanej z tworzeniem grafiki, gier czy animacji – np. na potrzeby marketingu. Uczestnicy warsztatów „GRA(fika)” poznają programy Adobe Photoshop i 3ds max, będę mieli okazję pracować z tabletem graficznym. Stworzą również autorskie projekty postaci do gry komputerowej – informuje Agata Warywoda, koordynatorka warsztatów.

Zajęcia poprowadzą praktycy rzeszowskiej WSIiZ , młody grafik, specjalista w obszarze animacji – Mikołaj Birek oraz doświadczony specjalista w zakresie grafiki komputerowej - Łukasz Bis.

Warsztaty odbędą się w dwóch terminach 16-19 lipca oraz 23-26 lipca. Zgłoszenia przyjmowane są kolejno do 12 i 19 lipca.

- Jeżeli ktoś wiążę swoją przyszłość z grafiką, multimediami, komunikacją wizualną a dodatkowo chce sprawdzić jak wyglądają studia na kierunku grafika komputerowa i produkcja multimedialna – koniecznie powinien skorzystać z warsztatów „GRA(fika)” – podsumowuje Dominik Łazarz, rzecznik prasowy WSIiZ

Szczegółowe informacje odnośnie zapisów wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują się na portalu https://formularz.wsiz.pl/wg/


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Źródło: Rzecznik Prasowy WSIiZ
Miejsce: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Data wydarzenia: od 2018-07-05 do 2018-07-19
Organizator:

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • hobby, zainteresowania
  • młodzież
  • nowe technologie