Przejdź do treści głównej

Konferencja prasowa Festiwalu "Śladami Singera"

autor(ka): Ośrodek „Brama Grodzka - Teatr NN
2018-07-10, 11:57
archiwalne
Konferencja prasowa odbędzie się w czwartek, 12 lipca, o godz. 12:00 w Ośrodku „Brama Grodzka - Teatr NN” w Lublinie (ul. Grodzka 21). Konferencja odbędzie się w sali nr 1 (początek wystawy).

Festiwal „Śladami Singera” 2018 (16-27 lipca). Sztukmistrz z Lublina ponownie wraz ze swoimi przyjaciółmi wybiera się w podróż po miastach i miasteczkach Lubelszczyzny. Tym razem, nim wróci do Lublina, odwiedzi aż 11 miejscowości: (Chełm, Piaski, Szczebrzeszyn, Krasnobród, Józefów, Biłgoraj, Tyszowce, Janów Lubelski, Bychawę, Kraśnik i Kock). W barwnych widowiskach wystąpią artyści z Polski, Izraela, Chorwacji, Czech, Włoch i Martyniki.

W konferencji wezmą udział Witold Dąbrowski (dyrektor festiwalu), Arkadiusz Ziętek (dyrektor artystyczny) oraz reprezentant artystów - Damian Dutkiewicz (mim, aktor). Podczas konferencji opowiemy o tegorocznej trasie, składzie zespołu artystów, przygotowanych atrakcjach. Opowiemy też nieco o tym, jak mocno festiwal ten jest wyczekiwany na Lubelszczyźnie i jakie sygnały płyną do nas z miejscowości leżących na trasie festiwalu.


Źródło: Ośrodek „Brama Grodzka - Teatr NN
Data wydarzenia: 2018-07-12
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • mniejszości narodowe i etniczne
  • sztuka
  • wielokulturowość