Przejdź do treści głównej

Akcja Fundacji Młodzi dla Warki „Nakarm Psiaka i Kociaka”

autor(ka): Fundacja Młodzi dla Warki
2018-07-12, 11:32
Rusza kolejna akcja Fundacji Młodzi dla Warki „Nakarm Psiaka i Kociaka”. Celem akcji jest dokarmianie zwierząt na terenie Gminy Warka oraz wsparcie Hospicjum dla Zwierząt RUNA, gdzie znajdują się zwierzęta często nieadopcyjne, wymagające drogiego leczenia.

Do akcji przyłączyły się już dwie sieci sklepów: Netto i Lewiatan.

Nasza akcja jest efektem wielu rozmów z miłośnikami zwierząt z Warki.

– Zastanawialiśmy się w pierwszej kolejności jak pomóc „Runie”, gdzie obecnie znajduje się 6 kóz, ok 40 kotów oraz ok 20 psów. Są to zwierzęta często po wypadkach, stare, oraz wymagające długiego i kosztownego leczenia. W Runie mają zapewnione fantastyczne warunki. Właścicielka sama opłaca kosztowne leczenie i bardzo dba o swoich podopiecznych. Stąd pomysł, aby jej trochę pomóc w jej codziennej pracy. Na naszą prośbę o pomoc od razu zareagowali kierownicy sklepów Netto i Lewiatan, za co jestem im niezmiernie wdzięczny. Dzięki uprzejmości tych Państwa za kasami sklepowymi stoi wózek oklejony naszym plakatem, gdzie można zostawić jedzenie i upominki dla zwierzaków. To wszystko będzie systematycznie dostarczane przez naszych wolontariuszy do potrzebujących zwierząt w Runie oraz na terenie całej gminy Warka – mówi Łukasz Sobieraj prezes Fundacji Młodzi dla Warki.

Więcej na: www.warkabezcenzury.pl


Źródło: Fundacja Młodzi dla Warki
Data wydarzenia: od 2018-07-12 do 2018-12-31
Organizator:

Fundacja Młodzi dla Warki

Adres:

Franciszkańska 21, 05-660 Warka, woj. mazowieckie

Tel.:

500 833 646

E-mail:

mlodzidlawarki@gmail.com

Www:

http://www.facebook.com/fundacjamlodzidlawarki 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność
  • ekologia, środowisko
  • prawa zwierząt
  • zwierzęta