Przejdź do treści głównej

Małopolska. Marszałkowskie Ośrodki Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

autor(ka): Monika Grzyb
2018-07-13, 08:42
Chcesz założyć własną fundację, dowiedzieć się, jak pozyskać pieniądze na działalność NGO czy uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach dla organizacji pozarządowych, przyjdź do Marszałkowskiego Ośrodka Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w Małopolsce.

Dzięki współpracy Województwa Małopolskiego i pięciu organizacji pozarządowych, powstały Marszałkowskie Ośrodki Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, czyli nowe miejsca na mapie trzeciego sektora w Małopolsce. MORSO działają już w największych miastach Małopolski: Krakowie, Tarnowie, Myślenicach, Wadowicach i Nowym Sączu. To miejsca kreujące postawy obywatelskie i wzmacniające potencjał małopolskich NGO, w których organizacje pozarządowe znajdą fachowe doradztwo. Ośrodki prowadzą też szkolenia i warsztaty, pomogą znaleźć pracowników, podpowiedzą jak stworzyć nową organizację, znaleźć dla niej partnerów i jak pozyskać środki finansowe.

Województwo Małopolskie zaprasza małopolskie organizacje pozarządowe i mieszkańców do 5 Marszałkowskich Ośrodków Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego działających w subregionach Małopolski:

Więcej informacji o sieci Marszałkowskich Ośrodków Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: UMWM
Miejsce: Małopolska
Data wydarzenia: od 2018-07-13 do 2018-12-31
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • księgowość
  • prawo
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji
  • zarządzanie