Przejdź do treści głównej

Szczecin. Piknik: Środek lata w środku miasta

autor(ka): Marta Wylegała
2018-07-17, 09:47
archiwalne
Wakacyjny czas sprzyja na piknikowe szaleństwa, dlatego Stowarzyszenie Media Dizajn i Szczeciński Inkubator Kultury chcą Was zaprosić 20 lipca do swojego zielonego ogrodu INKU. Koncerty, wielki twister, zagadkowe baloniki, ognisko – to tylko część atrakcji, które dla Was przygotujemy.

Serdecznie zapraszamy Was do ogrodu INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury 20 lipca 2018 roku na wydarzenie pod nazwą „Środek lata w środku miasta”.Startujemy o godz. 17:00!

W zielonej przestrzeni INKU na najmłodszych będą czekały animacje, gry podwórkowe XXL, zamek dmuchany i wata cukrowa. Starsi będą mogli w tym czasie zrelaksować się na leżakach i kocykach. Na pewno nie będziemy się nudzić. Dla tych aktywnych i tych, którzy chcieliby się aktywnością zarazić wspólnie z Fundacją Kamienicą 1 będziemy mogli zagrać w spikeball. Zawitają do nas znane Wam food trucki: Lodowe Rollsy i ich wspaniałe lody, które robione są na Twoich oczach oraz DżusWóz ze świeżo wyciskanymi sokami z owoców cytrusowych. Przygotujemy także ognisko (można przynieść ze sobą kiełbaski i ulubione przekąski) oraz zachęcamy aby zabrać ze sobą dobre humory.

Specjalnie dla Was od godz. 17:00 standardy muzyki jazzowej zagra zespół Cafe Jazz Trio w składzie: Ryszard Słowicki (instrumenty perkusyjne), Krzysztof Marek (klarnet), Robert Jarzębski (gitara akustyczna) oraz Maria Radoszewska– skrzypaczka i wokalistka, która wystąpi z repertuarem muzyki rozrywkowej. Od godz. 19:00 DJ-ski set zaprezentuje Morfeusz, szczeciński artysta poruszający się w obszarach dub, dubstep i dubtechno. Przyjemny relaks, dobra muzyka, pyszne smakołyki gwarantowane. U nas nie ma ograniczeń wiekowych, dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Szczeciński Inkubator Kultury
Miejsce: Szczeciński Inkubator Kultury, Wojska Polskiego Al., 70-482 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Data wydarzenia: 2018-07-20
Organizator:

Stowarzyszenie Media Dizajn

Adres:

Aleja Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin, woj. ZP

Tel.:

91 424 04 64

Faks:

91 421 02 04

E-mail:

biuro@mediadizajn.pl

Www:

http://www.mediadizajn.pl 

Organizator:

Szczeciński Inkubator Kultury

Adres:

Wojska Polskiego, 70-482 Szczecin,

Tel.:

914240464

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • dzieci
  • edukacja
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • rodziny
  • rozrywka