Przejdź do treści głównej

Ekonomia społeczna na katowickim Rynku. II Targi Ekonomii Społecznej

autor(ka): Agnieszka Czechowska
2018-07-23, 12:42
archiwalne
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego przyjmuje zgłoszenia podmiotów ekonomii społecznej z województwa śląskiego do udziału w II Targach Ekonomii Społecznej, które odbędą się 25 września 2018 r. na katowickim Rynku. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 17 sierpnia 2018 r.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego w dniu 25 września 2018 r. organizuje na Rynku w Katowicach II Targi Ekonomii Społecznej, realizowane w ramach projektu „Współpraca się opłaca – koordynacja sektora ekonomii społecznej w województwie śląskim”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do udziału w Targach zapraszamy podmioty ekonomii społecznej z województwa śląskiego, które będą miały możliwość zaprezentowania i sprzedaży swoich produktów i usług. Doświadczeniem ubiegłego roku, na miejsce organizacji Targów, a tym samym promocji sektora ekonomii społecznej wybraliśmy katowicki Rynek. Wystawcy będą mieli okazję zaprezentować mieszkańcom aglomeracji śląskiej różnorodność branż oraz wielość produktów wytwarzanych przez podmioty ekonomii społecznej. Targi rozpoczną się o godzinie 10.00 i potrwają do 17.00.

Zgłoszenia podmiotów ekonomii społecznej chętnych do udziału w Targach przyjmowane będą mailowo, pod adresem etkacz@rops-katowice.pl, w terminie do 17 sierpnia 2018 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, przesłanie formularza nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się do udziału w Targach. Udział w Targach jest bezpłatny.

Mając na względzie zachowanie zasady zróżnicowania subregionalnego, której celem jest zapewnienie reprezentacji podmiotów ekonomii społecznej z całego województwa oraz zgodność profilu działalności (produktów i usług) z charakterem imprezy, ROPS zastrzega sobie prawo do ustalenia ostatecznej listy wystawców.

Dodatkowe informacje na temat Targów można uzyskać pod numerami telefonu 32-730-68-87 lub 32-730-68-83.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
Miejsce: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego, Modelarska 10, 40-142 Katowice, woj. śląskie
Data wydarzenia: 2018-09-25
Organizator:

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego

Adres:

Modelarska 10, 40-142 Katowice, woj. śląskie

Tel.:

32 730 68 87

Faks:

32 730 68 71

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia, rynek pracy
  • ekonomia społeczna
  • przedsiębiorczość
  • spółdzielnie socjalne
  • wspieranie przedsiębiorczości