Przejdź do treści głównej

Konkurs na logotypy programów społeczeństwa obywatelskiego

autor(ka): Organizatorzy
2018-07-30, 13:57
archiwalne
Narodowy Instytut Wolności uruchomił konkurs na logotypy programów społeczeństwa obywatelskiego. Do wygrania jest 20 000 zł. Prace konkursowe można zgłaszać do 20 sierpnia 2018 r.

Jako instytucja zarządzająca programami służącymi rozwojowi społeczeństwa obywatelskiego, chcemy by charakteryzowały się one spójnością nie tylko celu, ale i wizualną. Dlatego uruchomiliśmy konkurs na 4 logotypy programów społeczeństwa obywatelskiego:

  • Korpus Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030;
  • Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030;
  • Rządowy Program Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych;
  • Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Konkurs ma formułę otwartą. Mogą wziąć w nim udział zarówno osoby fizyczne, jak i prawne, profesjonalni graficy i początkujący twórcy. Dajemy też możliwość zespołowego zgłoszenia pracy. Praca konkursowa obejmuje zestaw czterech projektów znaków graficznych (logotypów) programów rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Zwycięski zestaw projektów zostanie wyłoniony przez jury, które będzie się składać z ekspertów NGO, artystów i profesjonalistów zajmujących się projektowaniem grafiki użytkowej oraz pracowników NIW-CRSO.

– Jesteśmy kreatywnym narodem, dostrzegamy to we wszystkich naszych działaniach. Dlatego przyjęliśmy otwartą formułę konkursu i zapraszamy do udziału wszystkich. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze prace. Każdy może dołożyć cegiełkę do budowy społeczeństwa obywatelskiego w Polsce, również w formie graficznej – mówi Wojciech Kaczmarczyk, dyrektor Narodowego Instytutu Wolności.

Nagroda dla zwycięzcy wynosi 20 000 zł brutto. Zgłoszenia prac przyjmujemy do 20 sierpnia 2018 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej niw.gov.pl/konkurs. Zapraszamy!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: inf. nadesłana
Data wydarzenia: od 2018-07-30 do 2018-08-20
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • wspieranie organizacji
  • współpraca z administracją