Przejdź do treści głównej

Zapraszamy nauczycieli do wypełnienia ankiety

autor(ka): Joanna Wencel
2018-07-31, 09:13
archiwalne
Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja zaprasza do udziału w naszym projekcie poprzez wypełnienie ankiety online, która pomoże opracować raport o sytuacji edukacji seksualnej w Polsce.

Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja realizuje projekt „unexcited - talking about sexuality” w ramach programu Erasmus +, dotyczący sytuacji edukacji seksualnej (także w ramach wychowania do życia w rodzinie) w krajach organizacji uczestniczących w projekcie tj. Polsce, Austrii, Włoszech, Portugalii i Niemczech.

Zapraszamy do udziału w naszym projekcie poprzez wypełnienie poniższej ankiety online, która pomoże nam w opracowaniu raportu o sytuacji edukacji seksualnej w Polsce. Pozwoli nam to stworzyć odpowiednie narzędzia do pomocy nauczycielom wychowania do życia w rodzinie w realizacji tego przedmiotu. Jeżeli będa Państwo zainteresowani postępami naszego projektu oraz jego rezultatami, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail. Umożliwi to nam przesłanie Państwu w formie elektronicznej opracowanych w projekcie materiałów pomocnych do prowadzenia zajęć z młodzieżą.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvoThxymotahOHzRGYV68E0NGkALHD5o5XWhu7oHzpU3TFTQ/viewform


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja
Miejsce: Internet, 05-827 Grodzisk Mazowiecki,
Data wydarzenia: od 2018-08-01 do 2018-10-01
Organizator:

Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja

Adres:

Tadeusza Kościuszki 41 lok. 3, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, woj. mazowieckie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • edukacja seksualna