Przejdź do treści głównej

KRRiT: konsultacje społeczne projektu rozporządzenia w sprawie udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w programach telewizyjnych

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-08-03, 16:47
archiwalne
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przekazuje do konsultacji społecznych projekt rozporządzenia w sprawie udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami z powodu dysfunkcji narządu wzroku i z niepełnosprawnościami z powodu dysfunkcji narządu słuchu w programach telewizyjnych.

Celem konsultacji jest zebranie uwag i opinii zainteresowanych stron odnośnie poszczególnych zapisów prezentowanego projektu.

Uwagi i opinie należy przekazywać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 sierpnia 2017 r. na adres

Od osób fizycznych wymagane jest również przekazanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z toczącymi się konsultacjami.

Obowiązek wydania przez KRRiT rozporządzenia w ww. zakresie określa ustawa z dn. 22 marca 2018 r. o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji (DZ.U. z 16 maja 2018 r. Poz. 915).

Projekt rozporządzenia

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych 

 


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Data wydarzenia: od 2018-08-03 do 2018-08-17
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • integracja społeczna
  • kultura
  • osoby z niepełnosprawnościami