Przejdź do treści głównej

O rewitalizacji w siemianowickim Pałacu Donnersmarcków

autor(ka): Piotr Bańczyk
2018-08-08, 12:06
archiwalne
Zaproszenie
Fundacji Stajnia wraz z Inspiration Point S.A. zapraszają do udziału w międzynarodowym seminarium poświęconym tematyce rewitalizacji pn.: Urban Renewal - Co-Design Your P(a)lace, które odbędzie się w dniach 20-25.08.2018. w Siemianowicach Śląskich. Co-Design Your P(a)lace to seria inspirujących wykładów i warsztatów, organizowanych we współpracy z najlepszymi uczelniami zajmującymi się projektowaniem usług społecznych i biznesowych w Europie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w części wykładowej międzynarodowego seminarium Urban Reneval – Co-Design Your P(a)lace, które odbędzie się w dniach 20-25 sierpnia 2018 roku w Siemianowicach Śląskich.

Głównymi organizatorami seminarium są Fundacja STAJNIA Twórczy Kolektyw oraz Inspiration Point S.A. – właściciel Pałacu Inspiracji - Kompleksu Pałacowo-Parkowego w Siemianowicach Śląskich.

Co-design your p(a)lace to seria inspirujących wykładów i warsztatów service design sprint, organizowanych we współpracy z najlepszymi uczelniami zajmującymi się projektowaniem przestrzeni oraz usług społecznych i biznesowych w Europie tj. Wydział Architektury Politechniki Śląskiej, London College of Communication i Copenhagen Business School.

Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy zagranicznych i śląskich projektantów, badaczy, przedsiębiorców i aktywistów, którzy razem z nami zdecydowali się zaprojektować usługę dedykowaną młodym przedsiębiorcom z sektora kreatywnego i kulturowego, wspierającą procesy rewitalizacyjne w regionie.

Wśród partnerów i współorganizatorów wydarzenia są: London College of Communication, Copenhagen Business School, Wydział Architektury Politechniki Śląskiej oraz Miasto Siemianowice Śląskie. Seminarium będzie stanowiło część multikonferencji naukowej DREAM SILESIA, która organizowana jest w kwietniu 2019 roku w Gliwicach oraz SMART CAMP SIEMIANOWICE.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: dr arch. Henryk Mercik – Członek Zarządu Województwa Śląskiego, pan Kazimierz Karolczak – Przewodniczący Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz pan Rafał Piech – Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie. Ponadto w roli eksperta w wydarzeniu udział weźmie dr Michał Gramatyka – Wicemarszałek Województwa Śląskiego oraz dr hab. arch. Klaudiusz Fross – Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

Patronami medialnymi wydarzenia będą: Builder, Family Business, Głos Miasta – Siemianowice Śląskie oraz Telewizja Sfera.

Informacje o wydarzeniu publikowane są na stronie: https://www.codesignyourpalace.com/ oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/codesignyourpalace/.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza rejestracyjnego, pod adresem: https://codesignyourpalace.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Strona internetowa wydarzenia
Miejsce: Kompleks Pałacowo-Parkowy w Siemianowicach Śląskich, Chopina Fryderyka 13-17, 41-100 Siemianowice Śląskie, woj. śląskie
Data wydarzenia: od 2018-08-20 do 2018-08-25
Organizator:

Stajnia Twórczy Kolektyw

Adres:

Fryderyka Chopina 13-17, 41-100 Siemianowice Śląskie, woj. śląskie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • architektura
  • miasto
  • rewitalizacja
  • rozwój lokalny
  • rozwój regionalny