Przejdź do treści głównej

Chrzanów. Spotkanie informacyjne FIO Małopolska Lokalnie - Północ

autor(ka): Agnieszka Węgrzyn
2018-08-09, 11:36
archiwalne
Mamy FIO-ła na Małopolskę
Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się innowacyjny konkurs FIO Małopolska Lokalnie - Północ, w którym liczy się przede wszystkim pomysł!

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz z Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Krakowa lub powiatów: chrzanowskiego, dąbrowskiego, krakowskiego, miechowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, wielickiego, konkursy na:

  • Projekty społeczne: jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową, to zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie zdobyć do 3 000 tysięcy złotych dofinansowania na każdy projekt.
  • Projekty rozwojowe: konkurs dla młodych organizacji pozarządowych, w którym możecie otrzymać do 5 000 tysięcy złotych dofinansowania na każdy projekt.

Nabór projektów rozpoczyna się 1 sierpnia 2018 roku.

Czym różni się konkurs FIO Małopolska Lokalnie – Północ od innych?

Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy formułę w, której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie www.malopolskalokalnie.pl oraz uzyskać na spotkaniach informacyjnych, które odbędą się:

13 sierpnia 2018 (poniedziałek), godz. 16.00, Urząd Miasta i Gminy Miechów, ul. Henryka Sienkiewicza 25, Miechów

14 sierpnia (wtorek) godzina 18.00, Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 10

Serdecznie zapraszamy!

Projekt FIO Małopolska Lokalnie – Północ współfinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Miasta Kraków oraz Województwa Małopolskiego.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 10, 32-500 Chrzanów, woj. małopolskie
Data wydarzenia: 2018-08-14
Organizator:

Stowarzyszenie Forum Oświatowe "Klucze"

Adres:

Zawierciańska 30, 32-310 Klucze, woj. MA

Tel.:

530 980 480

E-mail:

sfok.fio@gmail.com

Www:

http://www.forumoswiatowe.com.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • organizacje wspierające
  • wspieranie organizacji