Przejdź do treści głównej

Weź udział w EKO – KONKURSIE i połącz pasję z ekologią

autor(ka): Anna Gryżewska
2018-08-09, 13:53
archiwalne
Do 21 września 2018 r. trwają konkursy dla dzieci i młodzieży ogłoszone w ramach realizowanego projektu "Młodzi dla środowiska". Każdy znajdzie coś dla siebie: są konkursy: maskotkowy i komiksowy, indywidualny i grupowy, fotograficzny i plastyczny. Więcej o konkursach w ogłoszeniu na stronie: http://mlodzidlasrodowiska.pl/85/dla-was-przedluzamy-konkursy-ekologiczne

Konkurs maskotkowy i komiksowy, indywidualny i grupowy, fotograficzny i plastyczny? Każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze konkursy kierujemy do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat.

I tak konkurs „ENERGICZNA MASKOTKA” jest indywidualnym konkursem dla dzieci ze szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu jest wymyślenie i nazwanie maskotki, promującej energię odnawialną (biomasy, energię wiatru, słońca i geotermalną). Poszukiwane są rozwiązania graficzne, które będą stanowić promocję odnawialnych źródeł energii. Chcemy promować ochronę środowiska przyrodniczego i zachowania sprzyjające oszczędzaniu energii.

Masz trochę czasu? Lubisz malować, rysować, znasz graficzne programy komputerowe? Chciałabyś coś fajnego zrobić? Masz ciekawe pomysły dotyczące tematyki ekologicznej? Konkurs ENERGIA DRZEMIE W KOMIKSIE" jest dla Ciebie! Przedmiotem konkursu jest indywidualne wykonanie komiksu na temat energii odnawialnej, promującego odnawialne źródła energii (biomasy, energię wiatru, słońca, wody, geotermalną).

A jeśli masz pomysł, a nie masz zdolności plastycznych? Mamy konkurs także dla Ciebie! Jeżeli jesteś na kolonii, obozie czy wyjeździe grupowym możecie razem stworzyć pracę na konkurs. Konkurs „DZIECIĘCE PORADY NA DOROSŁYCH ODPADY” jest GRUPOWYM KONKURSEM. Konkursem dla dzieci ze szkół podstawowych promującym recykling i selektywną zbiórkę odpadów wtórnych. Służy wybraniu najciekawszych prac prezentujących instrukcję segregowania odpadów, rozumianą i stworzoną przez dzieci. Poszukiwane są rozwiązania, które połączą płaską formę konstrukcji w formule komiksu z wielowymiarową formą troski o ochronę środowiska przyrodniczego i oszczędzanie energii.

Nie znalazłeś nic dla siebie i obce są ci prace manualne? To może lubisz robić zdjęcia i wakacje spędzasz nad rzeką w pięknej okolicy? KONKURS ZATRZYMAJ RZEKĘ W KADRZE” to propozycja dla Ciebie.

Więcej o konkursach w ogłoszeniu na stronie: http://mlodzidlasrodowiska.pl/85/dla-was-przedluzamy-konkursy-ekologiczne

Projekt „Młodzi dla środowiska” w ramach, którego organizujemy konkursy jest dofinansowany przez: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

#BYWAKACJINIEZMARNOWAĆ #młodzidlaśrodowiska #MDŚ #Zintegrowanaplatformacyfrowaedukacjiekologicznej #ZPCEE


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej
Miejsce: Drohiczyn, Kościelna 10, 17-312 Drohiczyn, woj. podlaskie
Data wydarzenia: od 2018-08-10 do 2018-09-21
Organizator:

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej - Oddział w Bielsku Podlaskim

Adres:

Kościelna 10, 17-100 Bielsk Podlaski, woj. PD

Tel.:

257877411

E-mail:

ksm@ksm-drohiczyn.pl

Www:

http://mlodzidlasrodowiska.pl/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja ekologiczna
  • ekologia, środowisko
  • energia, energetyka
  • młodzież
  • recykling