Przejdź do treści głównej

Sprzątanie Wodnego Świata, Gołdap 2018 [patronat ngo.pl]

autor(ka): Dominik Dobrowolski
2018-08-10, 13:50
archiwalne
Już we wrześniu (20-21.09) będziemy obchodzić 25-lecie akcji Clean up the World w Polsce. Nad Jeziorem Gołdap odbędzie się wyjątkowa akcja. – Zapraszam na "Sprzątanie Wodnego Świata" – mówi Dominik Dobrowolski, uczestnik wydarzenia – zapraszam do Gołdapi, gdzie połączą swe siły kajakarze, nurkowie, wodniacy różnej maści, młodzież i nauczyciele z lokalnych szkół, samorządowcy, Lasy Państwowe, organizacje pozarządowe oraz media w celu posprzątania jeziora Gołdap.

Tegoroczną, jubileuszową akcję "Sprzątanie świata" zadedykujemy ochronie wód przed zaśmieceniem. Szczegóły już wkrótce na fb i www.recykling-rejs.pl.

W ramach akcji "Sprzątanie Wodnego Świata" w Gołdapi zakończy się też tegoroczny cykl "Recykling Rejsów" – wypraw kajakowych na rzecz czystości rzek i Bałtyku, które od ośmiu lat organizuje w Polsce ekolog – Dominik Dobrowolski wraz z Fundacją PlasticsEurope Polska.

Koordynatorzy gołdapskiej akcji zapraszają także do organizacji tegorocznych "Sprzątań Świata" nad innymi rzekami, jeziorami, stawami i Bałtykiem, tak aby ochronić je przed zaśmieceniem! Wszyscy lokalni koordynatorzy innych akcji "Sprzątanie Wodnego Świata" proszeni są o kontakt: . Wszyscy dostaną drobne upominki za organizację akcji oraz certyfikaty uczestnictwa.


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: Dominik Dobrowolski
Miejsce: Jez. Gołdap, Gołdap,
Data wydarzenia: od 2018-09-20 do 2018-09-21
Organizator:

Dominik Dobrowolski

E-mail:

dominik@cycling-recycling.eu

Www:

http://www.recykling-rejs.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • ochrona przyrody
  • recykling
  • zasoby wodne