Przejdź do treści głównej

Łódź. Spotkanie dotyczące aplikacji dla opiekunów osób zależnych

autor(ka): Karolina Fijołek
2018-08-14, 11:30
archiwalne
Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO), w ramach kampanii Dom to Praca, zaprasza opiekunów osób zależnych oraz osoby zainteresowane na spotkanie dotyczące nowej aplikacji internetowej. Spotkanie odbędzie się 20 sierpnia w Łodzi.

Zapraszamy opiekunów osób zależnych oraz osoby zainteresowane na spotkanie dotyczące nowej aplikacji internetowej. Już niedługo na stronie kampanii Dom to Praca pojawi się specjalna aplikacja internetowa. Będzie to formularz elektroniczny, w który opiekunowie osób zależnych, ich podopieczni oraz osoby starsze będą mogli wpisać swoje pytanie, wysłać je do nas i otrzymać odpowiedź. Właśnie rozpoczęliśmy pracę nad przygotowaniem aplikacji.

Przyjdź na spotkanie!

Żeby aplikacja działała jak najlepiej, potrzebujemy Państwa opinii. Dlatego zapraszamy do udziału w spotkaniu, na którym zastanowimy się wspólnie, co trzeba zrobić, żeby aplikacja była prosta w obsłudze i przydatna dla każdego użytkownika. Również tego, który niezbyt często korzysta z Internetu. Do udziału w spotkaniu zachęcamy opiekunów osób zależnych oraz osoby zainteresowane tematem (np. przedstawicieli organizacji pozarządowych lub innych podmiotów).

Gdzie?: Hostel Cynamon (lobby, partner), ul. Sienkiewicza 40, Łódź

Kiedy?: 20 sierpnia (poniedziałek), początek o godz. 9.00.

Dołącz do nas!

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie wiadomości na adres e-mail: lub zgłoszenie telefoniczne: Małgorzata Jankowska, tel. 519 300 633 | 42 630 17 49.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Dom to Praca
Miejsce: Biuro firmy DGA, Gdańska 90, 91-408 Łódź, woj. Lodzkie
Data wydarzenia: 2018-08-20
Organizator:

Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich

Adres:

Pomorska 40, 91-408 Łódź, woj. LD

Tel.:

42 630 17 49

Faks:

42 630 17 49

E-mail:

biuro@inspro.org.pl

Www:

http://www.inspro.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie
  • ochrona zdrowia
  • polityka społeczna