Przejdź do treści głównej

Orły Przednie znów polecą w góry! Akcja "Śmieci skrzydeł nie mają"

autor(ka): Dominik Dobrowolski
2018-08-28, 12:02
Orły Przednie znów szykują się do lotu! Dzięki wsparciu Fundacji PlasticsEurope Polska zostaną ufundowane trzy kolejne wycieczki i wyprawy dla uczniów z podgórskich miejscowości w ramach akcji "Śmieci skrzydeł nie mają".

Akcje wyglądają tak: szkoły/klasy/grupki uczniów (z rejonów podgórskich i górskich od Sudetów po Bieszczady) zgłaszają chęć udziału w akcji - mówi Dominik Dobrowolski pomysłodawca akcji -następnie wybieramy wspólnie termin i schronisko górskie, do którego wybierzemy się na wyprawę. W schronisku przeprowadzę wykład dotyczący recyklingu i problemu zaśmiecenia środowiska. Wspólnie zamontujemy edukacyjną tabliczkę z Orłem Przednim - "Śmieci skrzydeł nie mają". W drodze powrotnej posprzątamy szlak górski, a zebrane odpady posegregujemy i wrzucimy do pojemników do selektywnej zbiórki. Dla uczestników akcji zostanie ufundowany poczęstunek w schronisku oraz zostanie sfinansowany transport na i z wyprawy.

Zainteresowane szkoły (nauczyciele, przewodnicy górscy, uczniowie...) mogą zgłaszać chęć udziału w akcji do Dominika Dobrowolskiego, który koordynuje akcje w Polsce: dominik@cycling-recycling.eu.

Szczegóły oraz informacje o wcześniejszych akcjach na stronie: https://www.facebook.com/recyklinggorom/


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Dominik Dobrowolski
Miejsce: Polskie góry
Data wydarzenia: od 2018-08-28 do 2018-11-30
Organizator:

Dominik Dobrowolski

E-mail:

dominik@cycling-recycling.eu

Www:

http://www.cycling-recycling.eu 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja ekologiczna
  • ekologia, środowisko
  • młodzież
  • ochrona przyrody
  • recykling