Przejdź do treści głównej

Poznań. Mandalas – wystawa multisensualna

autor(ka): Fundacja Mam Marzenie
2018-09-05, 13:06
archiwalne
W Poznaniu do 6 września można odwiedzać II edycję multisensualnej wystawy Mandalas. Ekspozycji prac artystycznych wykonanych przez Ewę Nowacką-Piechowiak towarzyszą dodatkowe atrakcje. Wystawa została zorganizowana przez Mandalas to Enjoy na rzecz marzenia małej Zosi, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie.

Pokazy zachwycających swoją barwą i kształtami mandali, czy zabawa przy hiszpańskich rytmach flamenco, to tylko kilka z wielu punktów programu, jakie zaplanowali organizatorzy II edycji multisensualnej wystawy Mandalas. Oprócz doświadczeń kulturalno-estetycznych na zwiedzających czeka też dawka wiedzy. W najbliższy czwartek, 6 września, o godzinie 12:00 na Sali Bankietowej, odbędzie się wykład kreatywno-coachingowy, dla tych, którzy poszukują sposobów realizacji marzeń. Na wykładzie jeden z Coachów pokaże, jak tworzyć mapę marzeń, która jest skutecznym sposobem na realizację zaplanowanych przez siebie celów.

Główną misją wydarzenia jest uzbieranie pieniędzy na spełnienie marzenia Zosi. W poprzednich edycjach udało się zgromadzić kwotę 872 zł. Niestety jest to niewystarczająca suma na realizację jej pragnienia. Potrzebnych jest jeszcze 1 628 zł.

Osoby, które chcą pomóc Zosi, zapraszamy na dziedziniec o godzinie 17:00 na koncert Michała Kowalonka z zespołu Snowman, ex Myslowitz. Zakupiony bilet będzie cegiełką na rzecz podopiecznej Fundacji Mam Marzenie.

Więcej o wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/368490837013481/

Adres: ul. Młyńska 12, Poznań


Źródło: Fundacja Mam Marzenie
Data wydarzenia: od 2018-09-05 do 2018-09-06
Organizator:

Fundacja Mam Marzenie

Adres:

Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków, woj. MA

Tel.:

12 426 31 11

Faks:

12 426 31 11

E-mail:

fundacja@mammarzenie.org

Www:

http://www.mammarzenie.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność
  • działalność charytatywna
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • sztuka